Bartek Kaśkiewicz

Cześć! Jestem Bartek i chętnie pomogę poprawić twoja sylwetkę! Zmienić nawyki żywieniowe, lub po prostu odstresować się mocnym treningiem !

SKU: brak Kategoria:

Opis

Jakim jestem trenerem?

Trenowanie to moja zajawka od x lat ! Nie będę Mam się dużo rozpisywał , zapraszam na darmowy trening wprowadzajacy ! Mam nadzieję że Mi zaufasz i widzimy się na treningu!

Jak wygląda współpraca?

Zawsze zaczynamy od oceny twoich możliwości, dostosowania treningu indywidualnie pod Ciebie !
Proponuję prowadzenie:
dietetyczno-treningowe
Dietetyczne
Treningowe

Aktualnie dostosowuje się do klienta i na terenie Warszawy jestem w stanie dojechać! ( oczywiście po wcześniejszym ustaleniu )

W czym się specjalizuje?

Oczywiście moją specjalizacją są treningi siłowe ! Uważam że w tym jestem najlepszy i taka ofertę proponuję ! Jeśli ktoś uważa że jest dobry we wszystkim, to tak naprawdę nie jest dobry w niczym!

Moja historia:

Treningiem siłowym zajmuje się już od około 8 lat . Na początku trenowałem sam i to był mój największy błąd, ponieważ po za tym że dobrze bawiłem się.na treningu , to bardzo dużo czasu zmarnowałem. Gdybym teraz zaczynał, na 100% udało bym się do trenera ! Co do mojej osoby od zawsze kocham sport , w szkole średniej startowałem w większości zawodów jakie były,l. Trenowałem piłkę nożną okół 6 lat , oraz siatkówkę ok 3 lat ! Jednak moje serce na zawsze pokochało kulturystykę oraz poc w kształtowaniu sylwetki ! Od 7 lat jestem Diabetykiem więc zdrowe odżywianie to po prostu mój styl życia! Swoim podopiecznym zawsze staram się doradzać również dietetycznie i uczyć zdrowego sposobu odzywania!

Dodatkowe informacje

Doświadczenie zawodowe

1 Rok

Doświadczenie treningowe

8 lat

Trening grupowy

Nie

Trening z dojazdem do klienta

Nie

Długość treningu

60 min

Cena treningu zawiera:

Podczas treningu skupiam się tylko na Tobie i tym co robisz ! Poprawiamy technikę. Dbam o to abyś dobrze przy tym się bawił! Pamiętaj nie robimy treningu za karę- tylko dla przyjemności :)

Prowadzę treningi

w klubie

Cena od

130 zł

Cena do

160 zł