Artur Witkowski

Cześć,
Zapraszam do kontaktu telefonicznego, aby umówić się na pierwszy trening.

SKU: brak Kategoria:

Opis

Jakim jestem trenerem?
Robię to z pasji i z chęci pomagania innym. Każdego dnia pogłębiam swoją wiedzę, aby przekazać ją swoim podopiecznym. Na treningu daję z siebie wszystko, nie potrafię powiedzieć sobie, że nie dam rady. Dzięki takiemu treningowi, mam pozytywną energie i przekazuję ją dalej.

Jak wygląda współpraca?
Pokazuję jak wykonać odpowiednio ćwiczenie i motywuje do działania. Trening wygląda jak byśmy byli partnerami treningowymi.

W czym się specjalizuje?
Specjalizuję się w rozbudowie muskulatury lub spaleniu zbędnej tkanki tłuszczowej, jeśli chodzi o mężczyzn. Natomiast u kobiet, trening polega na modelowaniu sylwetki, wzmocnieniu mięśni i spalaniu tkanki tłuszczowej.

Moja historia:
Od dziecka jestem związany ze sportem. Zaczęło się od wioślarstwa, które trenowałem do 16 roku życiu. Później zacząłem trenować na siłowni. Uczyłem się na własnych błędach i czerpałem wiedzę od lepszych od siebie. Teraz gdy już mam za sobą ponad 10 lat treningów (zdarzały się przerwy przez kontuzję, ale zawsze wracałem silniejszy) chętnie pomogę osiągnąć innym osobą wymarzoną sylwetkę. Jestem również zawodnikiem w naturalnej kulturystyce i dalej kontynuuję swoją ścieżkę zawodową.

Dodatkowe informacje

Doświadczenie zawodowe

10 lat

Doświadczenie treningowe

10 lat

Trening grupowy

Tak

Trening z dojazdem do klienta

Nie

Długość treningu

60 min

Cena treningu zawiera:

– Personalne podejście do klienta (pokazanie poprawnej techniki ćwiczeń),
– motywacja,
– monitorowanie postępów.

Prowadzę treningi

w klubie

Klub

Dzielnica

Cena od

180 zł

Cena do

250 zł