Artur Górka

Cześć,
Specjalizuje się w treningu sylwetkowym oraz indywidualizuje technikę ćwiczeń dla każdego z podopiecznych tak by nasze zajęcia były w 100% bezpieczne oraz efektywne.
Zapraszam Cię do kontaktu, a wszystko omówimy.
Artur

SKU: brak Kategoria:

Opis

Jakim jestem trenerem :

Jestem osobą otwartą i komunikatywną. Pasjonuje się sportem, nie tylko siłownią, mam bardzo szerokie zainteresowania o których będziemy mogli podyskutować przy okazji zajęć. Z wykształcenia jestem inżynierem.

Jak wygląda współpraca:

Do każdego klienta podchodzę indywidualnie, staram się być nie tylko trenerem ale także nauczycielem, tak aby w perspektywie czasu moi podopieczni potrafili wykonywać treningi samodzielnie w sposób bezpieczny i dający efekty oraz satysfakcję. Z reguły nasze zajęcia trwają 60 do 75 minut wraz z rozgrzewką.

W czym się specjalizuje:

Specjalizuje się w treningu sylwetkowym, zwracam szczególnie uwagę na technikę podopiecznych tak aby każdy trening był bezpieczny i przynosił same korzyści. Indywidualizuje technikę tak aby ćwiczenia były dopasowane do podopiecznego, a nie on dopasowywał się do nich.

Moja historia:

  Od dziecka interesowałem się sportem, początkowo nie lubiłem jednak zajęć siłowych, uważałem je za stratę czasu. Dużo biegałem i uprawiałem różne sporty zespołowe, udało mi się ukończyć maraton i gdy to osiągnąłem zdałem sobie sprawę z tego że ciężko będzie mi poprawiać się w tym kierunku. Zacząłem ćwiczyć siłowo i w pewnym momencie ćwiczenia te stały się podstawowym elementem moich przygotowań, ukończyłem niezbędne kursy i postanowiłem że będę pomagał innym by także mogli rozwijać swoje ciało.

   

   

   

  Dodatkowe informacje

  Doświadczenie zawodowe

  2 Lata

  Doświadczenie treningowe

  9 Lat

  Trening grupowy

  Tak

  Trening z dojazdem do klienta

  Tak

  Długość treningu

  60 min

  Cena treningu zawiera

  -Stały kontakt z podopiecznymi
  -Ćwiczenia, które można wykonać samodzielnie w domu
  -Naukę nowych dla klienta ćwiczeń

  Prowadzę treningi

  w klubie, w domu

  Cena od

  100 zł

  Cena do

  130 zł