Andrzej Kociński

Cześć, nazywam się Andrzej Kociński, ze sportem związany od najmłodszych lat- sporty siłowe od ponad 15 lat, piłka nożna od 20 lat. Jestem pasjonatem Crossfit oraz dwuboju siłowego. Chciałbym zarazić Was pasją do sportu, uświadomić, czym jest aparat ruchu, jak go dobrze wykorzystać oraz w jaki sposób można czuć się dobrze we własnym ciele.

Pozdrawiam!
Andrzej

Opis

Jakim jestem trenerem?

Lubię gdy aktywnie spędzamy przeznaczony czas na trening. Dużo pracy ale również uśmiechu i pozytywnej energii- wtedy zdecydowanie łatwiej jest przejść przez jednostkę treningową i wykonać pracę, którą mamy do wykonania.

Jak wygląda współpraca?

Na pierwszym treningu sprawdzamy w jakiej kondycji jest Twoje ciało- ćwiczenia rozciągające, mobilność, ćwiczenia siłowe. Weryfikacja ewentualnych wad postawy.

Konsultacja- opowiadasz mi swoją historię, jak spędzasz dzień, co lubisz oraz czego nie, skąd takie wybory a nie inne, jaką masz motywacje do treningu oraz co chcesz osiągnąć.

W czym się specjalizuje?

 Serdecznie zapraszam na zajęcia personalne , gdzie chętnie podzielę się z Wami moja wiedzą z zakresu:

-treningu motorycznego,
-treningu siłowego,
-treningu funkcjonalnego,
-elementów gimnastyki m.in. chodzenia czy stania na rękach,
-dwuboju: podrzut oraz zarzut,

DAJCIE SIĘ ZARAZIĆ PASJĄ DO SPORTU 

Moja historia:

Od ponad 20 lat do dnia dzisiejszego czynnie gram w piłkę nożną, jestem kapitanem drużyny PKS Radość, sportami siłowymi zajmuję się od ponad 15 lat. Crossfitem oraz dwubojem olimpijskim zajmuję się od 5 lat, miałem przyjemność ćwiczyć pod okiem naszej mistrzyni Europy Aleksandry Mierzejewskiej.

Dodatkowe informacje

Doświadczenie zawodowe

5 lat

Doświadczenie treningowe

20 lat

Trening grupowy

Tak

Trening z dojazdem do klienta

Nie

Długość treningu

60 min

Cena treningu zawiera:

Do ceny należy doliczyć karnet uprawniający do wejścia do klubu.

Cena uwzględnia godzinne zajęcia prowadzone pod moim nadzorem oraz rozpisanie planu treningowego bazującego na Waszych założeniach.

Prowadzę treningi

w klubie

Klub

Dzielnica

Cena od

100 zł

Cena do

150 zł