Aleksandra Kania

Cześć, jestem Ola. Chętnie nawiążę z Tobą współpracę i razem osiągniemy Twój cel ! 🙂

Opis

Jakim jestem trenerem?
W pracy trenera osobistego łączę swoje szerokie zainteresowania z różnych dziedzin sportu i prawdziwą pasję do zdrowego stylu życia. Podczas treningu personalnego z klientem daję z siebie wszystko wspierając, motywując i zarażając pozytywną energią. Do każdego z moich podopiecznych podchodzę w indywidualny sposób, konstruując sesje treningowe tak, aby sprawiały radość oraz przede wszystkim spełniały oczekiwania i przybliżały do celu treningowego danej osoby. Prowadząc treningi indywidualne kładę duży nacisk na poprawną technikę wykonywanych ćwiczeń.

Jak wygląda współpraca?
Musimy się poznać i obdarzyć zaufaniem, aby móc ze sobą współpracować. Ja obiecuję stworzyć plan treningowy dostosowany do Twoich potrzeb, Ty dasz mi słowo, że będziesz przestrzegać zaleceń dietetycznych, które razem ustalimy.
Na konsultacji omówimy Twój aktualny stan zdrowia, doświadczenie treningowe, ewentualne przeciwwskazania zdrowotne a także potrzeby i możliwość niezbędne do ustalenia planu treningowego i dietetycznego. Na koniec ustalimy zasady współpracy oraz harmonogram treningów.

Współpraca z trenerem personalnym jest wielopłaszczyznowa i nie ogranicza się jedynie do przeprowadzanych sesji treningowych. Jestem do Twojej stałej dyspozycji drogą mailową lub telefoniczną, chętnie odpowiem na Twoje wszelkie pytania i rozwieję wątpliwości.

W czym się specjalizuje?
Wieloletnie doświadczenie w branży fitness pozwoliło mi na zdobycie wszechstronnego doświadczenia trenerskiego. Prowadziłam treningi przygotowania motorycznego do takich dyscyplin sportu jak: tenis ziemny, jeździectwo, narciarstwo, snowboard. Trenując pod moim okiem masz pewność, że osiągniesz swój cel w skuteczny i bezpieczny sposób!

Moja historia:
Jestem absolwentką warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego oraz instruktorem sportu o kilku specjalizacjach: kulturystyka, fitness, snowboard i kinezygerontoprofilaktyka (gimnastyka osób starszych). Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe i pogłębiam wiedzę z zakresu funkcjonowania ludzkiego ogranizmu, biorąc udział w licznych kursach i szkoleniach zarówno z zakresu treningu jak i dietetyki. Od kilku lat rozwijam się zawodowo jako trener personalny oraz instruktor prowadzący zajęcia grupowe.

Dodatkowe informacje

Cena treningu zawiera:

– sesja treningowa (60 minut)
– opieka dietetyczna
– monitorowanie i omawianie postępów
– stały kontakt pomiędzy sesjami treningowymi

Trening grupowy

Tak

Prowadzę treningi

w domu

Klub

, , ,

Dzielnica

,

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Aleksandra Kania”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.