Wiaczeslaw Marmulewski

Witam, nazywam się Slavek. Współpracując ze mną osiągniesz swoje cele w najkrótszym czasie. W trakcie wspólnej pracy wyjaśniam prostymi słowami wszystko z punktu widzenia współczesnej nauki i badań. Nie sprzedaję żadnego planu treningowego oraz diety, tylko efekt, który chcesz osiągnąć.

SKU: brak Kategoria:

Opis

Jakim jestem trenerem?

Mam na imię Sławek, Pochodzę z Białorusi, gdzie pracowałam z ludźmi na siłowni przez 8 lat. Pomógł im osiągnąć cele polegające na redukcji tkanki tłuszczowej i zwiększeniu masy mięśniowej, a także zmianie ciała. Jestem certyfikowanym trenerem personalnym, instruktorem siłowni w Polsce. Posiadam wykształcenie i doświadczenie w zakresie diety i suplementów, współpracuję z osobami w różnym wieku, z tymi które dopiero zaczynają swoją przygodę z siłownią jak i tymi które przestały widzieć efekty swojego wysiłku i szukają jakichś zmian.

Jak wygląda współpraca?

Zadzwoń lub napisz do mnie i uzyskaj bezpłatną konsultację, podczas której możesz zadać wszelkie pytania związane ze współpracą oraz uzyskać ode mnie informacje o tym, jak będziemy współpracować, aby osiągnąć cele, które sobie wyznaczyłeś.

Istnieje możliwość bezpłatnego, próbnego treningu siłowego, aby mieć pewność, że nasza wspólna praca przyniesie Ci oczekiwane rezultaty. Ten trening do niczego Cię nie zobowiązuje i po treningu możesz odmówić dalszych zajęć.

W czym się specjalizuje?

  •  Redukcja tkanki tłuszczowej oraz rekompozicja formy ciała do 2 miesięcy,
  • Nabór masy mięśniowej od 4-6 miesięcy,
  • Wzmocnienie kręgosłupa i pozbycie się bólu pleców nawet już po 1 miesiącu treningu.

Moja historia:

Pracował na Białorusi jako trener personalny.

Dodatkowe informacje

Doświadczenie zawodowe

8 Lat

Doświadczenie treningowe

10 lat

Trening grupowy

Tak

Trening z dojazdem do klienta

Tak

Długość treningu

60 min

Cena treningu zawiera:

– Tłumaczenie zasad treningu siłowego
– Tłumaczenie zasad żywenia
– Stały kontakt po treningu

Prowadzę treningi

w klubie, w domu

Klub

Dzielnica

Cena od

70 zł

Cena do

100 zł