Mariusz Kępa

Nazywam się Mariusz Kępa i będę Twoim Trenerem personalnym.

Skontaktuj się ze mną już dziś i zarezerwuj termin darmowej konsultacji.

SKU: brak Kategoria:

Opis

Jakim jestem trenerem:

Jestem trenerem z wykształcenia i z zawodu. Moja praca jest oparta o wiedzę naukową i prawie 10-letnie doświadczenie.

Jak wygląda współpraca:

Konsultacja składa się z Wywiadu medycznego, Badania fizykalnego i Badań dodatkowych. Otrzymujesz diagnozę aktualnego stanu narządu ruchu, zalecenia treningowe oraz wsparcie okołotreningowe. Do wyboru masz: Trening rehabilitacyjny, Trening rekreacyjny lub Trening sportowy.

Trening personalny pod moim okiem to rzetelnie wykonane ćwiczenia, bieżąca optymalizacja planu treningowego oraz wiedza, wsparcie i motywacja. Dla uzupełnienia treningu/rehabilitacji lub jako samodzielną metodę leczenia fizykalnego oferuję masaż leczniczy – wywiera leczniczy wpływ na wszystkie tkanki i układy. Do wyboru: Wybierz Masaż klasyczny, Masaż segmentarny lub Drenaż limfatyczny.

W czym się specjalizuje:

Skorzystasz z mojej pomocy w profilaktyce, rekreacji, rehabilitacji i sporcie. Pomogę Ci z dysfunkcjami ruchowymi, bólem kręgosłupa i stawów, wadami postawy, codziennymi przeciążeniami i siedzącym trybem życia. Zapraszam jeśli potrzebujesz wprowadzenia, kontroli postępów lub lepszych efektów treningu.

Moja historia:

Posiadam 10-letnie doświadczenie w branży fitness&wellness oraz wykształcenie zdobyte w AWF, UMED i WSR. Więcej na Linkedin.

 

 

 

Dodatkowe informacje

Doświadczenie zawodowe

8 Lat

Klub

Dzielnica

Trening grupowy

Nie

Długość treningu

60 min

Trening z dojazdem do klienta

Tak

Prowadzę treningi

w klubie, w domu