Szymon Danielewski

Cześć, jestem Szymon i zapraszam Cię do treningów na których wspólnie jesteśmy w stanie zrealizować Twoje cele!

SKU: brak Kategoria:

Opis

Jakim jestem trenerem :

Jestem trenerem, który zawsze na pierwszym miejscu stawia zdrowie podopiecznego, wykonywanie ćwiczeń bez bólu. Na treningach uczę świadomości własnego ciała, a także monitoruję postępy. Tłumaczę wszystko od podstaw, co skutkuje rosnącą jakością ruchu. Uważam, że klucz do sukcesu to motywacja, pozytywna atmosfera oraz dobra zabawa.

Jak wygląda współpraca:

Zaczynamy od konsultacji, na której jasno sprecyzujemy Twoje cele, porozmawiamy o twoim stanie zdrowia. Następnie przejdziemy do testów diagnostycznych, dzięki którym będziemy mogli poznać Twoje zarówno dobre, jak i słabsze strony. Ostatnim punktem jest realizacja obranych założeń i monitorowanie postępów.

W czym się specjalizuje:

Specjalizuję się w treningu funkcjonalnym, motorycznym i medycznym, jednakże pomogę Ci także w osiągnięciu wymarzonej sylwetki. Nieustannie się rozwijam- wiedzę czerpię zarówno z książek, jak i poprzez udział w różnego rodzaju kursach.

Moja historia:

Ze sportem jestem związany od 10 roku życia. Najwięcej czasu spędziłem przy koszykówce, ale towarzyszyło mi również pływanie, czy brazylijskie jiu-jitsu. Ukończyłem warszawski AWF i od kilku lat rozwijam się jako trener. Aktualnie pracuje zarówno z ludźmi, którzy chcą poprawić swoje zdrowie, sylwetkę, sportowcami oraz tymi którzy po prostu chcą świadomie trenować bez bólu.

 

Dodatkowe informacje

Doświadczenie zawodowe

2 Lata

Doświadczenie treningowe

12 Lat

Trening grupowy

Tak

Trening z dojazdem do klienta

Tak

Długość treningu

60 min

Cena treningu zawiera

– wsparcie merytoryczne,
– indywidualne podejście,
– monitorowanie postępów.

Prowadzę treningi

w klubie, w domu

Klub

Dzielnica

Cena od

120 zł

Cena do

150 zł