Michał Strzałkowski

Cześć, jestem Michał. Współpracuję z osobami potrzebującymi pomocy w zakresie treningu, wewnętrznej motywacji oraz poprawności wykonywania różnorodnych ćwiczeń. Efektywnie wspieram także w obszarze dietetyki oraz niezbędniej suplementacji. Moim głównym celem jest, aby aktywność fizyczna moich podopiecznych stała się dla nich codzienną przyjemnością i nieodzownym elementem funkcjonowania.

Opis

Jakim jestem trenerem :

Skupiam się przede wszystkim na technice wykonywania ćwiczeń. Pomijanie tego ważnego elementu prowadzi do licznych kontuzji i w efekcie do zaniechania dalszych ćwiczeń. Bardzo często nie zdajemy sobie sprawy jak ważną rolę odgrywa nie to ‘ile razy wykonamy ćwiczenie’, ale ‘jak je wykonamy’. Dlatego też technika jest tak ważna od samego początku – dobrze wypracowane nawyki procentują w przyszłości sukcesem.

Jak wygląda współpraca:

Porozmawiamy na temat Twoich potrzeb. Po przeprowadzeniu pierwszego treningu wspólnie wyznaczymy cel, który będziemy chcieli osiągnąć. Zapraszam na konsultację, podczas której poznasz szczegóły.

W czym się specjalizuje:

Specjalizuję się w treningu siłowym, ukierunkowanym na poprawę sylwetki, poprzez redukcję tkanki tłuszczowej, budowę masy mięśniowej oraz postępu siłowego. Zadbam o zaktywizowanie Twojego aparatu ruchowego, wyeliminowanie ewentualnych wady postawy. Miłym efektem ubocznym będzie zmiana Twojej sylwetki nie do poznania.

Moja historia:

Ze sportem związany jestem od zawsze, a od ponad 5 lat pracuję zawodowo jako trener personalny na terenie Warszawy. Współpracuję również online.
Sport jest moją pasją, którą połączyłem z pracą zawodową. Nieustannie rozwijam się i pogłębiam wiedzę teoretyczną i praktyczną, uczestnicząc w licznych certyfikowanych szkoleniach branżowych.
Współpracuje też ze specjalistami z zakresu ortopedii i rehabilitacji, aby moja oferta była jak najbardziej bezpieczna i kompleksowa.

 

 

 

Dodatkowe informacje

Doświadczenie zawodowe

5 lat

Doświadczenie treningowe

15 Lat

Trening grupowy

Tak

Trening z dojazdem do klienta

Tak

Długość treningu

60 min

Cena treningu zawiera

– Stały kontakt po treningu,
– wskazówki dietetyczne i suplementacyjne

Prowadzę treningi

w klubie, w domu, online

Klub

, , , , ,

Dzielnica

, ,