Michał Gawor

(3 opinie klienta)

Witaj dziękuję za zainteresowanie moją ofertą. Na początku przedstawie sie, nazywam sie Michał. Jestem trenerem od kilku lat. Przeszedlem wiele szkoleń z tematyki treningu i żywienia. Jestem absolwentem Polskiej Akademii Sportu. Pracowalem w kilku klubach (miedzy innymi calypso). Aktulanie pracuje na jednej z bielańskich silowni i tam prowadze treningi. Siłownia znajduje się dosłownie 100 metrów od stacji metra, także dojazd komunikacją nie jest zły. Treningi które prowadzę skrupulatnie tłumaczę i rozpisuje dzięki czemu stają się jasne i proste. Czas trwania zajęć jest różny w zależności od metodyki z jakiej korzystamy. Najczęściej trwa od 40 min do 90 min. Osoby które prowadzę są także pod moją opieką jeśli chodzi o żywienie. Uczę swoich podopiecznych co i kiedy mogą jeść- ten system naprawdę przynosi efekty. Koszt treningu niezależnie ile on trwa to jedyne 70 zł. Jeśli są jakieś wątpliwości zapraszam na pierwszy darmowy trening, pokaże wtedy swój warsztat oraz sprawdzę stan przygotowania do zajęć. Mam nadzieję że nie zanudzilem a wręcz zachęciłem do wspólnych treningów.

SKU: brak Kategoria:

Opis

Jakim jestem trenerem?
Zapraszam na moją stronę internetową: www.trenujpersonalnie.pl
Na początku przedstawię się jestem Michał- trener z kilkuletnim doświadczeniem. Ukończyłem wiele szkoleń z tematyki treningu i żywienia. Jestem absolwentem Polskiej Akademii Sportu. Przemawia za mną wiedza i pozytywne nastawienie, którymi chętnie dzielę się z podopiecznymi.

Treningi prowadzę skrupulatnie, tłumaczę oraz notuje. Każdy plan treningowy i metodyka staje się jasna. Moim zadaniem jest nauka podopiecznego oraz osiągnięcie wyznaczonych przez nas celów. Podczas treningu skupiam sie na podopiecznym. Nie opowiadam o swojej sylwetce, nie pozuje w lustrze, nie robię zdjęć w trakcie jak co poniektórzy trenerzy z branży.

Jak wygląda współpraca?
Współpracę zaczynam od wywiadu (czy nie mamy żadnych przeciwwskazań do ćwiczeń, oraz stylu życia i żywienia). Pierwszy trening jest wprowadzający, podczas niego obserwuje podopiecznego, jego mobilność, kondycję i stan przygotowania do zajęć.

W czym się specjalizuje?
Trening ukierunkowany na pozbycie się tkanki tłuszczowej.
Trening ukierunkowany dla osób chcących zbudować masę mięśniową.
Trening dla osób chcących poprawić siłę.
Trening wzmacniający i ogólnorozwojowy.
Trening dla seniora.
Trening dla osób otyłych i bardzo otyłych.

Moja historia:
Zostałem trenerem ponieważ sport to moja pasja. Praca trenera to misja w pomaganiu innym. W tej misji czuje się bardzo dobrze.

Dodatkowe informacje

Cena treningu zawiera:

– trening trwa 60 min
– trening jest notowany i wytłumaczony podobnie jak metodyka treningowa z której korzystamy.
– podopieczny jest objęty także opieką dietetyczną już w cenie.

Trening grupowy

Tak

Prowadzę treningi

w klubie, w domu

Dzielnica

Klub

3 opinie dla Michał Gawor

  1. Rafał

    Profesjonalne doradztwo, trening dopasowany do moich potrzeb, duza cierpliwosc ze strony trenera, fachowe podejscie, cenne rady i wskazowki podczas cwiczen. Naprawde polecam wspolprace, jestem bardzo zadowolony z efektow !!

  2. Tomek

    Przed współpracą z Michałem miałem przyjemność ćwiczyć z innymi trenerami. Jednak to u Michała zostałem na dłużej. Prócz wyników które osiągnęliśmy Michał wiele mnie nauczył. Poznałem swój organizm. Cieszę się że trafiłem pod jego skrzydła, to osoba której warto zaufać. Kiedyś duże ciężary były dla mnie nie do osiągnięcia. Dziś to rutyna. Polecam.

  3. Olga

    Moja przygoda z siłownią zaczęła się kilka miesiący temu. Michał pomógł mi odnaleźć się w nowym miejscu. Dzięki wspólnym treningom czuje się pewniej. Co istotne, wiem jak mogę ćwiczyć gdy jestem w delegacji. Jedynym „problemem” jest zakup nowych spodni ? systematycznie gubię obwód w pasie.

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.