Marcin Piechota

Witam, nazywam się Marcin Piechota i jestem trenerem – pasjonatem. Mam 12-sto letni staż treningowy i blisko 10-cio letnie doświadczenie w pracy z klientem. Chętnie pomogę Ci osiągnąć wymarzony cel treningowy. Zapraszam do kontaktu w celu ustalenia warunków współpracy.

SKU: brak Kategoria:

Opis

Jakim jestem trenerem?
Jestem trenerem z zamiłowania. Bardzo angażuję się w każdy trening z klientem oraz w jego proces dążenia do celu. Specjalizuje się w treningu siłowym kulturystycznym, ale uzupełniam go o wszystkie możliwe formy treningowe zgodne z celem i predyspozycjami podopiecznego.

Jak wygląda współpraca?
Po rozmowie wstępnej wysyłam na maila ankietę i umawiamy się na spotkanie (organizacyjne jest darmowe. Po analizie odpowiedzi do ankiety dobieram system treningowy i spotykamy się na treningi personalne. Co 2 tygodnie raportujemy postępy.

W czym się specjalizuje?
Nauka oraz nadzór poprawnej techniki wykonywania ćwiczeń
Dobór spersonalizowanych systemów i planów treningowych oraz ćwiczeń
Rozpisywanie diety oraz suplementacji indywidualnej
Prowadzenie zawodników sportów sylwetkowych
Szkolenie trenerów personalnych

Moja historia:
Jestem wielokrotnym medalistą imprez kulturystycznych. W 2018 roku zdobyłem tytuł mistrza Polski w kulturystyce oraz tytuł Mr Olympia Amateur w Hiszpanii. Zostałem trenerem, ponieważ uwielbiam pomagać ludziom w dążeniu do celu, a cała wiedza o treningu i żywieniu budowana jest od początku na własnej praktyce.

Dodatkowe informacje

Cena treningu zawiera:

– trening trwa ok. 60 min
– analiza aktualnej formy i sprawności fizycznej
– dobór ćwiczeń oraz planu treningowego
– nauka poprawnej techniki wykonywania ćwiczeń

Trening grupowy

Tak

Prowadzę treningi

w klubie

Klub

Dzielnica