Marcin Krogulecki

Cześć! Mam na imię Marcin i jestem trenerem personalnym z Warszawy z ponad 6-cio letnim doświadczeniem.
Współpraca ze mną pomoże Ci nabrać dobrych nawyków oraz zgubić zbędne kilogramy nie spędzając całego dnia na siłowni. Sukces tkwi w prostocie posiłków i odpowiednim doborze produktów, który nie doprowadzi Cię do bankructwa. Skutecznie zaplanuję twój plan żywieniowy tak by przyniósł oczekiwane rezultaty oraz poprawił twoje samopoczucie.
Treningi są ciekawe, różnorodne, a co najważniejsze przynoszą efekty. Treningi są dostosowane do poziomu zaawansowania osoby trenującej

SKU: brak Kategoria:

Opis

Jakim jestem trenerem?
Jestem wykwalifikowanym i efektywnym trenerem personalnym. Posiadam praktyczne doświadczenie zawodowe w obszarze przygotowywania i prowadzenia wyspecjalizowanych treningów.Robię to ponieważ uwielbiam pomagać ludziom rozwijać się i pracować nad sobą, a moją największą satysfakcją z pracy jest ich zadowolenie i poprawa jakości życia.
Specjalizuję się w treningu motorycznym, korekcji wad postawy, szeroko pojętej mobilności i stabilności, kształtowaniu prawidłowych wzorców ruchowych, treningu funkcjonalnym, medycznym, a także siłowym.
Kładę ogromny nacisk na technikę i bezpieczeństwo podczas treningu dzięki czemu minimalizujemy możliwość wystąpienia kontuzji tak wszechobecnych w dzisiejszym świecie.
Dzięki wielu szkoleniom, kursom oraz doświadczeniu w pracy z klientami wypracowałem własny model prowadzenia zarówno osób początkujących jak i sportowców.

Jak wygląda współpraca?
Współpracę z nowym klientem zaczynam od bezpłatnej konsultacji dietetyczno-treningowej oraz treningu poznawczego, dzięki któremu będę mógł:
– poznać daną osobę
– sprawdzić jej poziom zaawansowania
– spersonalizować dalsze plany treningowe i dietetyczne
– sprawdzić czy dokuczają jakieś kontuzje, które będzie trzeba naprawić.
(czas pierwszej wizyty 60-90min)
Przy podjęciu dalszej współpracy następne treningi personalne trwają ( 60min-70min ), składają się z rozgrzewki, treningu głównego i rozciągania potreningowego.
Dbam o systematyczną motywację swoich klientów.
Mam z podopiecznymi również stały kontakt poza siłownią, aby wprowadzać ewentualne korekty w diecie, samopoczucie klienta i utrzymywanie świetnych relacji by lepiej się współpracowało.

W czym się specjalizuje?
Przeprowadzanie treningów personalnych (odchudzających, zwiększających siłę i masę mięśniową, ogólnorozwojowych, modelujących sylwetkę).
Wykonywanie treningów medycznych (m.in. Mobility, sprawdzanie ciała, eliminacja bólu kręgosłupa i stawów, wyrównywanie nierówności barków, naprawa lordozy, kifozy).
Przygotowywanie planów treningowych dopasowanych do możliwości podopiecznego.
Układanie planów żywieniowych z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb klientów.
Dbanie o utrzymanie stałej motywacji podopiecznych.
Doradzanie podopiecznym w wyborze odpowiednich suplementów i odżywek.

Moja historia:
Sport oraz szeroko rozumiana aktywność fizyczna towarzyszyły mi od najmłodszych lat. Na drodze swojego rozwoju próbowałem swoich sił w przeróżnych dyscyplinach.
Z siłowni będącej początkowo moim hobby i sposobem spędzania wolnego czasu, zrodziła się pasja, zawód i styl życia.
Od 4lat jestem trenerem personalnym. Jako specjalista nastawiony na stały rozwój zawodowy w zakresie profesjonalnego trenowania uczestniczę w licznych kursach i szkoleniach zawodowych. Za swój największy sukces zawodowy uważam osiągnięcia moich podopiecznych.
Jako odpowiedzialny i komunikatywny trener personalny chętnie wykorzystam posiadaną wiedzę i doświadczenie w pracy na rzecz waszych celów i marzeń. Jestem przekonany, że moje zaangażowanie i pasja pozytywnie wpiszą się w Państwa oczekiwania.

Dodatkowe informacje

Cena treningu zawiera:

– 60 minut treningu
– Zróżnicowane treningi personalne
– Plan Dietetyczny
– Stały kontakt po treningu

Trening grupowy

Tak

Prowadzę treningi

w domu

Klub

, , ,

Dzielnica

, ,

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Marcin Krogulecki”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.