Marcel Gielezy

Cześć, nazywam się Marcel Gielezy i prowadzę treningi indywidualne z kickboxingu i boksu, a także treningi kondycyjne i siłowe, zapraszam do kontaktu jeśli chcesz wprowadzić swój trening na wyższy poziom i 10x zwiększyć swoje efekty!

Opis

Jakim jestem trenerem?

Przekazuję swoją wiedzę i doświadczenie sportowe. Współpracowałem z mistrzami świata i trenerami kadry Polski w kickboxingu. Podczas przygotowań do zawodów wspólnie z trenerem zajmowałem się periodyzacją mojego planu treningowego – co poskutkowało zdobyciem tytułu mistrza Polski. W treningu skupiam się na tym czego potrzebuję klient, a nie jakie ćwiczenia ja lubię. Zwracam uwagę na dokładność i PRAWIDŁOWY trening – dostosowany do aktualnej kondycji fizycznej.

Jak wygląda współpraca?

Praktykuję treningi próbne w cenie 50 zł od jednostki treningowej. Po takim treningu umawiamy się na dalszy plan współpracy i wspólnego trenowania. Zajmuje się też rozpisywaniem planów treningowych – oraz prowadzeniem online – wtedy podczas realizacji rozpisanego planu podopieczny może się ze mną skonsultować w każdej sprawie, a ja pomagam mu gdy gdzieś napotka problem.

W czym się specjalizuje?

Największe doświadczenie mam w sportach walki – kilkadziesiąt walk na koncie i parę tytułów mistrzowskich. Moją ogromną pasją jest trening siłowy. Podczas studiów na AWF-ie we Wrocławiu oraz po ich ukończeniu zgłębiałem tematykę treningu siłowego. W 2021 roku ukończyłem dwa kursy które usystematyzowały i pogłębiły moją wiedzę – kurs trenera personalnego oraz trenera przygotowania motorycznego.

Moja historia:

Trenuję sporty walki i ćwiczę siłowo od 2011 roku. Do moich największych osiągnięć sportowych należy zawodowe mistrzostwo Polski K1 PZKB/WAKO pro 2020. Jestem również brązowym medalistą mistrzostw Polski w kickboxingu 2020 oraz brązowym medalistą pucharu Polski 2019. Trenowanie ludzi to moja pasja – poświęciłem tej tematyce ostatnie 10 lat mojego życia i spełniłem swoje marzenie o zdobyciu mistrza Polski w mojej dyscyplinie – mimo braku jakichkolwiek predyspozycji fizycznych.

Dodatkowe informacje

Doświadczenie zawodowe

3 lata

Doświadczenie treningowe

10 lat

Trening grupowy

Tak

Trening z dojazdem do klienta

Tak

Długość treningu

60 min

Cena treningu zawiera:

-Realizacja założonego wcześniej planu treningowego
-Doradztwo dietetyczne
-Stały kontakt po treningu

Prowadzę treningi

w klubie, w domu

Klub

Dzielnica

,

Cena od

120 zł

Cena do

150 zł

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Marcel Gielezy”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.