Dominik Houhoud

Cześć, oferuje treningi personalne w kameralnym studiu treningów personalnych, na treningu jesteś tylko i wyłącznie Ty i trener, bez zbędnych gapiów, zajętego sprzętu, spoconych ławek itd.
Treningi są prowadzone nieopodal rynku w prywatnym studiu treningów personalnych na ulicy robotniczej 46a.

SKU: brak Kategoria:

Opis

Jakim jestem trenerem?

Jestem otwartą osobą, która nie ciśnie, ale skutecznie zachęca do pokazania na co Cię stać na treningu i wykrzesania z siebie siódmych potów. Na treningu panuje kameralna atmosfera, jest czas na ćwiczenia, jak i na pożartowanie, po to aby nie było zbyt “sztywno”. Podczas sesji treningowych w pełni skupiam się na podopiecznych, ponieważ robię to z pasji.

Jak wygląda współpraca?

Pierwszy trening to jest w zasadzie DARMOWA konsultacja i trening próbny mający na celu poznanie Twoich słabych ogniw oraz sprawdzenie jak sobie radzisz w podstawowych ćwiczeniach złożonych (przysiady, martwy ciąg itd.) oraz wywiad na którym przedstawisz swoją przeszłość związaną z aktywnością, urazami. Na darmowym treningu próbnym poznasz jak wygląda trening siłowy, zobaczysz studio i generalnie szerzej zapoznasz się moją pełną ofertą.

W czym się specjalizuje?

Specjalizuje się w treningu ukierunkowanym pod:

– Budowę masy mięśniowej
– Redukcję tkanki tłuszczowej
– Budowę siły
– Przygotowanie siłowe pod konkretne dyscypliny sportowe
– Zwiększenie ruchomości, gibkości
– Powrót do sprawności po urazach

Moja historia:

Moja przygoda ze sportem wyczynowym zaczęła się od saneczkarstwa lodowego, który trenowałem 7 lat. Wielokrotnie byłem medalistą mistrzostw Polski juniorów. Następnie przeszedłem na trójbój siłowy, obecnie startuje w federacji IPF w którym m.in. wygrałem puchar Polski w wyciskaniu leżąc, byłem trzykrotnym brązowym medalistą (2020,2021,2022r.) oraz w tym roku udało mi się zdobyć tytuł wicemistrza Polski.

Dodatkowe informacje

Doświadczenie zawodowe

4 lata

Doświadczenie treningowe

15 lat

Trening grupowy

Tak

Trening z dojazdem do klienta

Nie

Długość treningu

60 min

Cena treningu zawiera:

W cenę treningu wchodzi godzinna sesja treningowa, plan treningowy, kontakt 24/7 oraz porady treningowe i żywieniowe.

Prowadzę treningi

w Studio Treningowym

Klub

Cena od

110 zł

Cena do

150 zł