Bartłomiej Gajda

Cześć. Jestem trenerem personalnym specjalizującym się w treningach wytrzymałościowych i ogólnorozwojowych. Jeżeli chcesz poprawić swoją sylwetkę i stan zdrowia, a przy tym szukasz osoby, która pomoże Ci wdrożyć nowe nawyki żywieniowe i zastosować odpowiedni trening, to idealnie trafiłeś.

Opis

Jakim jestem trenerem?

Jestem trenerem personalnym specjalizującym się w treningach wytrzymałościowych i ogólnorozwojowych.
Aktualnie przygotowuję podopiecznych pod testy sprawnościowe do służb mundurowych, jak i opracowuję plany dietetyczne i treningowe w celu osiągnięcia przez podopiecznych wymarzonych celi w formie online, jak i stacjonarnie.

Jak wygląda współpraca?

Przy współpracy z klientem zawsze stawiam na spełnienie celów klienta i sprostaniu Jego potrzeb.

W czym się specjalizuje?

Mam duże doświadczenie w treningach personalnych i prowadzeniu klientów do celów związanych z szeroko rozumianym utrzymaniem zdrowej sylwetki. Poznałem różne programy treningowe opierające się na pozyskaniu ogólnej sprawności wojskowej, jak i na rozwijaniu wytrzymałości, siły czy szybkości.

Moja historia:

Wchodząc w świat sportu, nie do końca wiedziałam, jak wykonywać ćwiczenia, by na pewno zachowana była poprawność oraz technika. Ty masz tę możliwość, że możesz zasięgnąć rady profesjonalnego trenera, więc skorzystaj z niej i uniknij błędów, jakie popełniłam ja, na początku swojej przygody z siłownią.
Jestem zawodniczką bikini fitness IFBB, pasjonatką sportów sylwetkowych. Przychodząc na siłownię miałam jasno określony cel w głowie, by wystartować w zawodach. Na siłowni zostałam i do dziś regularnie trenuję, spełniając się w tej pasji.

Dodatkowe informacje

Doświadczenie zawodowe

4 lata

Doświadczenie treningowe

8 lat

Trening grupowy

Tak

Trening z dojazdem do klienta

Tak

Długość treningu

90 min

Cena treningu zawiera:

– Określenie celu klienta i ustalenie wymaganych kroków.
– Oferuje stały kontakt i konsultacje.

Prowadzę treningi

w klubie, w domu

Cena od

90 zł

Cena do

150 zł