Justyna Baran

Cześć, jestem certyfikowanym Trenerem Personalnym, Trenerem Przygotowania Motorycznego i Gym Instructor EQF Level 3.
Ukończyłam Wyższą Szkołę Sportu specj. Kompletny Rozwój Mlodego Sportowca.
Jestem rownież specjalistą ds. Dietetyki, żywienia i suplementacji, a na co dzień wegetarianką.
Uwielbiam dźwiganie ciężarów ale również ćwiczenia funkcjonalne, rozciągające i prozdrowotne. Zawsze dbam o poprawna technikę ćwiczeń.
Do każdego podchodzę indywidualnie. Zapraszam do współpracy zarówno młodzież jak i seniorów, kobiety i mężczyzn, początkujacych, sportowców i wracających po kontuzjach.
Razem wyznaczymy cele i razem je osiągniemy.

SKU: brak Kategoria:

Opis

Jakim jestem trenerem?

Jestem osobą energiczna pozytywna, wygadaną i głośna, dzięki temu trening ze mną to zabawa, praca i rozmowa w jednym. Potrafię motywować do działania, jak typowy “walczak” nie odpuszczam. Ponieważ gram w siatkówkę współdziałanie i dobro drużyny mam już we krwi. Zawsze chcę przekazać jak najwięcej wiedzy, żeby jak najbardziej pomóc, dzielę się ciekawostkami oraz pilnuje poprawnej techniki.

Jak wygląda współpraca?

Pierwsza konsultacja jest darmowa, rozmawiamy o celach, wypełniamy ankietę, robimy analizę składu ciała i testy funkcjonalne. Następnie wybieramy formę współpracy i pakiet treningowy i umawiamy się na kolejne treningi.
Do każdego podchodzę indywidualnie.
Razem wyznaczymy cele i razem je osiągniemy.

W czym się specjalizuje?

Jestem Trenerem Personalnym i Trenerem Przygotowania Motorycznego. Specjalizuje się w prowadzeniu kobiet oraz młodych sportowców, zwłaszcza siatkarzy.

Ukończyłam kursy z zakresu m.in. Trening siłowy dla kobiet, Trening w ciąży i po porodzie, Kształtowanie Pośladków, Mobility, Stretching, Diagnostykę w treningu, Zdrowe Kolana, Zdrowe Plecy, Zdrowy Bark, Trening Core, Body Reading, Trening Ekscentryczny, Trening Kettleballs, Trójbój siłowy

Specjalizuje się w szeroko pojętym treningu funkcjonalnym, pomagam wrócić po kontuzjach i działać prewencyjnie.

Moja historia:

 Od 18 lat trenuje siatkówkę, obecnie w III- ligowej drużynie MGLKS Sobieski Oława, pełnię też funkcję Trenera PZPS w Oławskiej drużynie młodzieżowej, oraz sędziego piłki siatkowej DZPS.
Probowalam swoich sił na studiach z fizjoterapii i z dietetyki, ostatecznie ukończyłam Wyższą Szkołę Sportu specj. Kompletny Rozwój Mlodego Sportowca.
W siłowni zakochałam się gdy została wprowadzona w przygotowanie do treningow siatkówki.
Uwielbiam zdrowe odżywanie, od kilku lat nie jem mięsa, ograniczam do minimum słodycze i biały cukier, uwielbiam sprawdzać składy produktów i gotować urozmaicone, zdrowe i smaczne potrawy z różnych stron świata.
Fascynuje mnie fizjologia i anatomia człowieka, wpływ środowiska i treningu na nasz organizm, oraz wszystko co naturalne, prawdziwe, ekologiczne i zdrowe.

Dodatkowe informacje

Doświadczenie zawodowe

2 Lata

Doświadczenie treningowe

18 lat

Trening grupowy

Tak

Trening z dojazdem do klienta

Tak

Długość treningu

60 min

Cena treningu zawiera:

-Konsultacje, analizę składu ciała TANITA,
-Testy funkcjonalne i ocenę postawy,
-Wyliczenie zapotrzebowania energetycznego i makroskładniki,
-Plan rozgrzewki metoda RAMP,
-Stały kontakt.

Prowadzę treningi

w klubie, w domu, online, w plenerze

Klub

, ,

Cena od

90 zł

Cena do

120 zł