Łukasz Baran

 Cześć!

Miło mi, że tutaj zajrzałeś. Na wstępie króciutko o mnie – na imię mam Łukasz i chce być Twoim trenerem. Sport i zdrowy styl życia to moja pasja, dlatego chętnie podzielę się z Tobą moją wiedzą i doświadczeniem. Od kilku lat zajmuje się treningiem siłowym, ale przede wszystkim wyróżnia mnie to, że podchodzę do człowieka indywidualnie.

Nie interesuje mnie tylko to, jak wyglądasz, ale również jak wygląda Twój styl życia. Chce pomóc Ci nie tylko w wyglądzie, ale przede wszystkim w Twoim samopoczuciu.

Podejmę się współpracy z osobami, które są chętne zmienić swoje życie. Poprawić samopoczucie, nabrać dobrych nawyków a co najważniejsze dać się pochłonąć nowej pasji.

SKU: brak Kategoria:

Opis

Jakim jestem trenerem?

Gdybym miał opisać siebie w trzech zdaniach to… Jestem osobą komunikatywną, z którą można luźno porozmawiać na różne tematy, nie jest to godzina w ciszy czy w męczarni i znęcaniu się nad podopiecznym. Jestem wymagający, więc nie będzie lekko, ale na pewno warto.

Skontaktuj się ze mną jeśli chcesz:

– Postawić pierwsze kroki na siłowni
– Nauczyć się poprawnej techniki ćwiczeń
– Zrzucić zbędne kilogramy
– Zbudować masę mięśniową
– Poprawić swoją sprawność fizyczną i sylwetkę
– Otrzymać porady dietetyczne

Nie interesują mnie oklepane teksty typu NAJLEPSZY TRENER, NAJLEPSZY TRENING, NAJLEPSZA DIETA. Coś takiego nie istnieje! Każda forma aktywności jest dobra, ale musi być odpowiednio dopasowana, dlatego, żeby nie był to krótki epizod kończący się zawiedzeniem nakieruję Cię na odpowiednie tory, ale musisz pamiętać – Najważniejsze jest Twoje zaangażowanie! Podejmując się ze mną współpracy pokaże Ci, jak w odpowiedni sposób rozpoczniesz swoją przygodę bez przykrych incydentów typu bolące plecy, zajechany organizm, brak motywacji, bo to prowadzi do błędnego koła! Trening musi być kompletny, to nie jest hodowla mięśni, ciało musi być wybiegane, wyskakane, ale przede wszystkim sprawne. SIŁA – SPRAWNOŚĆ – TLEN!

Jeżeli planujesz zredukować swoją wagę, rozbudować sylwetkę, wdrożyć schematy zdrowego stylu życia lub po prostu zacząć dbać o swoje zdrowie i samopoczucie poprzez odpowiednią aktywność fizyczną- sprawdź mnie !

Na treningu możesz oczekiwać ode mnie pełnego zaangażowania, do każdego podopiecznego dopasowuje odpowiedni zestaw ćwiczeń pod możliwości, wyróżnia mnie przede wszystkim, że nie jest to typowo trening siłowy, to nie jest hodowla mięśni, będziemy pracować na różnych płaszczyznach co przyczyni się do sprawności, wytrzymałości, lepszego samopoczucia. Nie owijając w bawełnę dam Ci słowną “gwarancję” satysfakcji, że wyjdziesz zmęczony, ale finalnie będziesz zadowolony! 😉

Jak wygląda współpraca?

Zaczynając ze mną współpracę na początku:

1) Kontakt telefoniczny – luźna rozmowa, chce poznać nie tylko Ciebie, ale i Twoje potrzeby i cel, który chcesz uzyskać.
2) Spotkanie na pierwszy trening – w zależności od zaawansowania dobieram odpowiednio intensywność
3) Ułożeniu planu na najbliższe tygodnie
4) Monitorowanie efektów
5) Stała motywacja i kontakt – dzwonię/piszę zawsze dbam o to by zaangażowanie u Ciebie i motywacja była możliwie na jak najwyższym poziomie
6) Celebracja z uzyskanych efektów! 🙂

W czym się specjalizuje?

Trening siłowy – jeśli zależy Ci na zbudowaniu masy mięśniowej, byciu silniejszym to bardzo dobrze trafiłeś! Wiesz jak bardzo ważne jest odpowiednie ułożenie treningu? Większość porażek na siłowni jest spowodowane przeciążeniem organizmu, przemęczeniem z myślą przyśpieszenia procesu. Zaskoczę Cię, to nie jest wyścig to jest podróż, która zajmie Ci trochę czasu, ale jeśli będziesz odpowiednio poprowadzony zarażę Cię pozytywną zabawką do sportu, gdzie będzie to coś co będziesz robił z radością.

Moja historia:

Moja historia zaczęła się od gry w piłkę razem z sportami walki. Natomiast w wieku 13-14 lat poszedłem na zajęcia breakdance i od tamtego momentu pochłonęło mnie to tak bardzo, że nie tylko stała się chorobliwą pasją, ale i sposobem na życie w młodym wieku. Nauczyło mnie to, że sport jest najlepszą inwestycją nic nie przychodzi od razu na wszystko trzeba czasu. W trakcie do przygotowań do zawodów miałem zajęcia na siłowni z trenerem to on pokazał mi wszystkie potrzebne podstawy, ale przede wszystkim pokazał mi jak być świetnym człowiekiem i trenerem. Tak zaczęła się moja historia i to samo chce przekazać Tobie. Najważniejsze dla mnie pomóc Ci uzyskać Twój wymarzony efekt.

Dodatkowe informacje

Doświadczenie zawodowe

4 lata

Doświadczenie treningowe

9 lat

Trening grupowy

Tak

Trening z dojazdem do klienta

Tak

Długość treningu

75 min

Cena treningu zawiera:

– Trening funkcjonalny
– Trening siłowy
– Trening wydolnościowo-wytrzymałościowy – będziemy pracować na różnych płaszczyznach, nie będzie to tylko cardio 30 min rowerek
– Trening mobility – wszystko jest istotne tak samo Twoje ciało musi być w pełni sprawne.

Prowadzę treningi

w klubie, w domu

Klub

Cena od

100 zł

Cena do

150 zł