Kamil Mucha

Od kilku lat pasjonuję się treningami funkcjonalnymi, które przeplatam cyklami treningów siłowych.
W tym sportowym świecie pomagam innym w ogólnej poprawie sprawności, budowaniu sylwetki, redukcji tłuszczu i pracy nad kondycją. Prowadząc zdrowy tryb życia, praktykuję sport i zarażam nim innych, jeżeli chcesz się dowiedzieć czy mogę pomóc Tobie w osiągnięciu celu, rozpisaniu treningu, zmiany w sylwetce, czy wprowadzenia zdrowych nawyków – zapraszam do kontaktu!

SKU: brak Kategoria:

Opis

Jakim jestem trenerem?

Jako Trener Personalny pomagam ludziom przełamywać swoje bariery mentalne, fizyczne, czasowe, wiekowe i wszystkie te, które są w naszych głowach. Pamiętaj, że wiek to tylko liczba! Czy masz 20 czy 50, 80 lat to nieistotne, kiedy masz pasję, robisz to z uśmiechem na twarzy, traktując siebie i innych z szacunkiem i pokorą.Jeżeli nie byłeś nigdy na siłowni, wprowadzę Cię krok po kroku – bezpiecznie. Dowiesz się, jak korzystać ze sprzętu, jak trenować biorąc pod uwagę Twoje możliwości i cele lub doradzę kiedy zastosować maszynę a kiedy wykorzystać wolne ciężary.

Jak wygląda współpraca?

Pomogę Ci przygotować się do biegów z przeszkodami, a nawet pobiegnę z Tobą, jeżeli uznasz, że będziesz potrzebował wsparcia Trenera w trudnych momentach.
Trening zaczyna się w kuchni. Wprowadzimy zdrowe nawyki żywieniowe, zobaczysz, że nie trzeba chodzić głodnym, żeby zgubić kilogramy! A co więcej zaczniesz lepiej, zdrowiej się odżywiać, a Twój organizm odwdzięczy się efektami w postaci zdrowej i zgrabnej sylwetki. W połączeniu z systematycznym treningiem nie tylko zredukujesz tkankę tłuszczową ale zbudujesz mięśnie, siłę, wydolność, poprawisz siebie w środku i na zewnątrz!

W czym się specjalizuje?

W ciągu ostatnich 5 lat udało mi się przebiec trzy biegi maratońskie, 7 Runmageddonów, Bieg Katorżnika, Bieg Grom Challenge, kilka półmaratonów oraz biegów na 10 kilometrów i jeszcze kilka innych biegów krótkodystansowych – ale co najważniejsze to to, że każda meta buduje!
Od lat pasjonuję się treningami funkcjonalnymi które przeplatam cyklami treningów siłowych, kondycyjnych i wytrzymałościowych.

Moja historia:

Moja pasja, która trwa już 14 lat wyrobiła we mnie wartości takie jak: systematyczność, dyscyplinę, charakter, osiąganie celów mniejszych i większych, aż w końcu pomogła w rozwoju aby pomagać innym jako Trener Personalny.
Sportowy tryb życia i ludzie, których spotkałem na tej drodze pokazali mi, że pasją można zarażać innych i motywować do działania – i to jest mój cel! Zarażać i motywować do działania innych swoją pasją! Budować chęć do tego aby osiągali i realizowali swoje cele i założenia – aby w końcu postanowienie noworoczne było czymś osiągalnym, a przebiegnięcie 5, 10 czy 15 kilometrów nie stanowiło problemu, tylko otworzy kolejne możliwości do przekraczania własnych granic.

Dodatkowe informacje

Doświadczenie zawodowe

4 lata

Doświadczenie treningowe

15 lat

Trening grupowy

Tak

Trening z dojazdem do klienta

Tak

Długość treningu

80 min

Cena treningu zawiera:

– Trening dostosowany do potrzeb,
– Wprowadzenie dobrych nawyków żywieniowych,
– Realizacja celów i motywacja treningowa

Prowadzę treningi

w klubie, w domu

Dzielnica

, , , ,

Cena od

100 zł

Cena do

180 zł