Justyna Pisarska

Cześć! Nazywam się Justyna i jestem trenerką z 10 letnim doświadczeniem. Chętnie pomogę Ci w realizacji i osiąganiu Twoich celów. Zapraszam do umówienia się na indywidualną konsultację połączoną z treningiem personalnym.

SKU: brak Kategoria:

Opis

Jakim jestem trenerem?

Jestem trenerem wymagającym, ale jednocześnie rozumiejącym potrzeby swoich podopiecznych. Dokładność to moje drugie imię, dlatego podczas treningów dużą uwagę skupiam na poprawnym wykonywaniu ćwiczeń.

Jak wygląda współpraca?

Pierwszy trening ze mną to przede wszystkim konsultacja oraz sprecyzowanie Twoich celów a także określenie sposobów ich realizacji. Na pierwszym spotkaniu oprócz treningu próbnego wspólnie wykonamy testy sprawnościowe, aby poznać Twoje mocne i słabe strony a co za tym idzie odpowiednio ułożyć plan treningowy. Systematycznie będziemy sprawdzać efekty naszej pracy oraz wspólnie pracować nad Twoim odżywianiem, bo oprócz treningów jest to bardzo ważny aspekt zdrowego stylu życia.

W czym się specjalizuje?

Specjalizuję się w treningu siłowym, cross treningu oraz treningu funkcjonlnym. Uwielbiam pracę na wolnym ciężarze, ze sztangą, hantlami czy kettlami, a także z obciążeniem własnego ciała. Posiadam uprawnienia trenera przygotowania motorycznego, a moim konikiem jest trening mobility oraz trening medyczny Interesuje się snowboardem, narciarstwem, kitesurfingiem oraz wingfoilem, więc chętnie przygotuję Cię również do sezonu zimowego lub letniego 🙂

Moja historia:

Zawsze uwielbiałam sport i kontakt z ludźmi. Lubię przekazywać im swoją wiedzę i widzieć ich postępy oraz to jak osiągają swoje sportowe sukcesy. Całe moje życie związane jest ze sportem. Ukończyłam studia magisterskie na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Jestem ponadto instruktorem snowboardu oraz kitesurfingu.

Dodatkowe informacje

Doświadczenie zawodowe

10 lat

Doświadczenie treningowe

14 lat

Trening grupowy

Tak

Trening z dojazdem do klienta

Tak

Długość treningu

60 min

Cena treningu zawiera:

– trening indywidualnie dopasowany do Twoich celów i potrzeb,
– stały kontakt pomiędzy treningami,
– pomiar składu ciała i konsultacja dietetyczna

Prowadzę treningi

w klubie, w domu, w plenerze

Klub

,

Dzielnica

,

Cena od

100 zł

Cena do

150 zł