Jakub Zagórski

Cześć mam na imię Kuba, pomogę Ci osiągnąć cel, jaki by nie był. Umówmy się na próbny trening wraz z wywiadem i badaniem aparatu ruchu, wtedy ustalimy szczegóły.?

 

SKU: brak Kategoria:

Opis

Jakim jestem trenerem :

Jestem osobą maksymalnie skupioną na swojej pracy. Do każdego klienta podchodzę indywidualnie zapewniając holistyczną opiekę. Pomogę Ci nie tracić motywacji oraz okażę wsparcie gdy będziesz tego potrzebować. Na pewno zarażę Cię pozytywną energią.?

Jak wygląda współpraca:

Każdą współpracę rozpoczynam od darmowego spotkania na, którym przeprowadzam wywiad, badanie aparatu ruchu oraz krótki próbny trening. Po ustaleniu celu dostosowuje tryb współpracy pod potrzeb klienta.

W czym się specjalizuje:

Moja specjalność to kształtowanie kobiecej i męskiej sylwetki. Dodatkowo jako specjalista od treningu siłowego pomogę Ci zwiększyć siłę i masę mięśniową w oparciu o dokładną diagnostykę

Moja historia:

Swoją przygodę z siłownią rozpocząłem w wieku szesnastu lat. W krótkim czasie zacząłem dzielić się swoją wiedzą ze znajomymi, hobbystycznie zajmując się prowadzeniem osób rozpoczynających swoją własną przygodę z treningiem. To doprowadziło mnie do bycia profesjonalnym trenerem, od czterech lat zajmuje się pracą z ludźmi zawodowo. W czasie swojej kariery pomogłem poprawić stan zdrowia, sylwetkę oraz wyniki sportowe setką osób.

 

Dodatkowe informacje

Doświadczenie zawodowe

4 lata

Doświadczenie treningowe

8 Lat

Trening grupowy

Tak

Trening z dojazdem do klienta

Nie

Długość treningu

60 min

Cena treningu zawiera

– Ustalenie zapotrzebowania kalorycznego oraz rozpisanie zapotrzebowania na makroskładniki
– Stały kontakt online
– Możliwość współpracy z dietetykiem

Prowadzę treningi

w klubie

Klub

,

Dzielnica

,

Cena od

80 zł

Cena do

120 zł