Jakub Czaczkowski

Cześć, wpadnij na pierwszy darmowy trening. Przekonaj się o moich kompetencjach i zobacz jak powinny wyglądać treningi personalne!

SKU: brak Kategoria:

Opis

Jakim jestem trenerem?

Ponad 19 lat doświadczenia w sporcie i 9 lat aktywnej edukacji z zakresu budowy i funkcjonowania ludzkiego organizmu. Na początku, aby pomóc sobie samemu być lepszym sportowcem. Dzisiaj pomagam innym osiągnąć ich sportowe cele, zbudować wymarzoną sylwetkę lub przywrócić aparat ruchu do optymalnej formy.

Wizytówką mojej wiedzy jest dyplom z wyróżnieniem ‘‘Bachelor Of Science Strength And Conditioning With Honours’’, który zdobyłem po ukończeniu trzyletnich studiów na kierunku Strength & Conditioning na Brytyjskiej uczelni wyższej Bucks New University oraz ukończenie szkoły trenera przygotowania motorycznego “SCEC Strength and Conditioning Specialist” organizowanym przez SCEC – Strength & Conditioning Education Center.

Jak wygląda współpraca?

Proces poprawy zdrowia, kształtowania sylwetki i cech motorycznych wychodzi znacznie poza obszar siłowni, dlatego moje metody opierają się na holistycznym podejściu do procesu treningowego. W codziennej pracy stawiam na pełną indywidualizację oraz edukację podopiecznych, tak aby lepiej rozumieli swój organizm i umieli poprawić komfort życia przy jednoczesnym utrwaleniu efektów uzyskanych na naszych spotkaniach. Moje metody treningowe są wyselekcjonowane na podstawie licznych książek, badań naukowych oraz własnego doświadczenia. W rezultacie masz pewność, że skutecznie zaadresuje twoje potrzeby!
Poprowadzę Cię z punktu A do Twojego celu!

W czym się specjalizuje?

Specjalizuje się w naprawie oraz wzmacnianiu ludzkiego ciała.

Moja historia:

Niezliczone godziny na boisku piłkarskim, treningach MMA i brazylijskiego jiu-jitsu pozwoliły mi doskonale zrozumieć działanie ludzkiego organizmu oraz były zapalnikiem do zgłębiania wiedzy, aby być lepszym sportowcem.

Dodatkowe informacje

Doświadczenie zawodowe

3 lata

Doświadczenie treningowe

15 lat

Trening grupowy

Tak

Trening z dojazdem do klienta

Nie

Długość treningu

60 min

Cena treningu zawiera:

– Trening personalny
– Strategia treningowa
– Porady dietetyczno-lifestylowe

Prowadzę treningi

w klubie

Klub

,

Dzielnica

Cena od

150 zł

Cena do

150 zł