Jakub Czaczkowski

Opis

Jakim jestem trenerem?

Ponad 19 lat doświadczenia w sporcie i 9 lat aktywnej edukacji z zakresu budowy i funkcjonowania ludzkiego organizmu. Na początku, aby pomóc sobie samemu być lepszym sportowcem. Dzisiaj pomagam innym osiągnąć ich sportowe cele, zbudować wymarzoną sylwetkę lub przywrócić aparat ruchu do optymalnej formy.

Wizytówką mojej wiedzy jest dyplom z wyróżnieniem ‘‘Bachelor Of Science Strength And Conditioning With Honours’’, który zdobyłem po ukończeniu trzyletnich studiów na kierunku Strength & Conditioning na Brytyjskiej uczelni wyższej Bucks New University.

Jak wygląda współpraca?

Proces poprawy zdrowia, kształtowania sylwetki i cech motorycznych wychodzi znacznie poza obszar siłowni, dlatego moje metody opierają się na holistycznym podejściu do procesu treningowego. W codziennej pracy stawiam na pełną indywidualizację oraz edukację podopiecznych, tak aby lepiej rozumieli swój organizm i umieli poprawić komfort życia przy jednoczesnym utrwaleniu efektów uzyskanych na naszych spotkaniach. Moje metody treningowe są wyselekcjonowane na podstawie licznych książek, badań naukowych oraz własnego doświadczenia. W rezultacie masz pewność, że skutecznie zaadresuje twoje potrzeby!
Poprowadzę Cię z punktu A do Twojego celu!

Wejście na siłownię po raz pierwszy może być przerażającym doświadczeniem, jednak trening personalny to łatwy sposób na uspokojenie umysłu. Należy pamiętać, że nikt nie zaczyna w szczytowej formie, ale każdy może się tam dostać. Wystarczy trochę wiary w siebie, czasu i systematycznej pracy.

W czym się specjalizuje?

Specjalizuję się w treningu personalnym oraz przygotowaniu fizycznym sportowców.

Moja historia:

Niezliczone godziny na boisku piłkarskim, treningach MMA i brazylijskiego jiu-jitsu pozwoliły mi doskonale zrozumieć działanie ludzkiego organizmu oraz były zapalnikiem do zgłębiania wiedzy, aby być lepszym sportowcem.

Dodatkowe informacje

Doświadczenie zawodowe

3 lata

Doświadczenie treningowe

15 lat

Trening grupowy

Tak

Trening z dojazdem do klienta

Nie

Długość treningu

60 min

Cena treningu zawiera:

-Opieka trenerska,
-strategia treningowa,
-porady żywieniowe

Prowadzę treningi

w klubie

Klub

Dzielnica

Cena od

120 zł

Cena do

150 zł