Emil Świątek

Cześć, przede wszystkim dziękuję za zainteresowanie moją osobą – jestem Emil i chciałbym pomóc Ci osiągnąć Twój cel!

Zacznijmy od kilku słów o mnie: uwielbiam zarażać swoim optymizmem i energią – każdy trening z moimi podopiecznymi to połączenie świetnej atmosfery i ciężkiej pracy!

Dopiero zaczynasz przygodę z siłownią, planujesz powrót do formy po przerwie lub kontuzji, a może potrzebujesz nowych bodźców i fachowego spojrzenia bo dostrzegasz stagnację w swoich efektach?
Jeśli na chociaż jedno z tych pytań odpowiedź brzmi “TAK” to świetnie trafiłeś/aś!

W ramach współpracy oferuję treningi personalne, indywidualne plany dietetyczne, treningowe oraz suplementacyjne, prowadzenie online, a to wszystko połączone z profesjonalnym i spersonalizowanym podejściem do każdego.

Nie czekaj! Zapisz się na trening wprowadzający – po którym wszystkie wątpliwości na pewno znikną.

Pozdrawiam,
Emil Świątek

SKU: brak Kategoria:

Opis

Jakim jestem trenerem?

 Niesienie pomocy sprawia mi mnóstwo satysfakcji, uwielbiam kontakt z ludźmi, jestem otwarty i zawsze gotowy do działania! Na naszych treningach gwarantuję przyjazną atmosferę, dużo uśmiechu, ale przede wszystkim indywidualne podejście do Twoich oczekiwań i potrzeb. Jestem trenerem wymagającym – bo zależy mi na Twoim efekcie lecz jednocześnie uwielbiam zarażać swoim optymizmem i pozytywną energią – każdy trening z moimi podopiecznymi to połączenie świetnej atmosfery i ciężkiej pracy! Wytłumaczę Ci jak osiągnąć wymarzony cel oraz pokażę co robić aby każdego dnia się do niego zbliżać. Treningi ze mną nigdy nie są nudne.

Jak wygląda współpraca?

 Zapraszam Cię na spotkanie wprowadzające, na którym przejdziemy przez krótki test sprawnościowy (który pozwoli ocenić mi Twój poziom zaawansowania), analizę techniki wykonywanych ćwiczeń – dzięki czemu poznamy Twoje mocne i słabe punkty, a następnie wspólnie opracujemy Twoją drogę do uzyskania wymarzonych efektów. W czasie treningów nie spoglądam nerwowo na zegarek – jest to Twój czas ze mną, współpracując ze mną płacisz za TRENINGI i EFEKTY, a nie za godzinkę z trenerem.

W czym się specjalizuje?

– trening kulturystyczny/siłowy
– trening wydolnościowy
– kształtowanie sylwetki
– redukcja tkanki tłuszczowej
– budowa masy mięśniowej

Moja historia:

 Sport towarzyszy mi od najmłodszych lat – kilkanaście lat spędziłem na boiskach piłkarskich, następnie bez reszty pochłonęła mnie branża fitness. Cechuje mnie ogromna ambicja – którą postaram się zarazić także Ciebie. Ciągle poszerzam swoją wiedzę, chcę wiedzieć i umieć coraz więcej aby móc pomagać osobom w potrzebie. Jestem trenerem z powołania, a nie osobą nastawioną tylko na łatwy zarobek. Jeśli szukasz osoby, która na weźmie sobie do serca Twoje uwagi i potrzeby to doskonale trafiłaś/eś!

Dodatkowe informacje

Doświadczenie zawodowe

7 Lat

Doświadczenie treningowe

15 lat

Trening grupowy

Tak

Trening z dojazdem do klienta

Tak

Długość treningu

120 min

Cena treningu zawiera:

– dostęp do platformy fitebo.com
– podstawowe zalecenia dietetyczne
– ustalenie odpowiedniej kaloryczności w aplikacji
– analiza postępów, techniki

Prowadzę treningi

w klubie, w domu, online

Klub

, , ,

Cena od

100 zł

Cena do

150 zł