Dawid Musiał

Cześć, dziękuje za zaufanie! Prowadzę treningi zarówno stacjonarnie jak i na zasadzie współpracy online – jaka forma ciebie interesuje? Jesteś zainteresowany długoterminowa współpraca czy chcesz osiągnąć cel krótkoterminowy?

Pozdrawiam.

SKU: brak Kategoria:

Opis

Jakim jestem trenerem?

Jestem trenerem skupiającym się w swojej pracy na maksymalnej optymalizacji efektów treningowych. Mimo różnych celów do każdego podchodzę w taki sam sposób i zawsze a początku współpracy dbam o podstawy, czyli nauczenie klienta całego pakietu umiejętności dzięki którym będzie mógł ćwiczyć w sposób bezpieczny i optymalny aby mógł cieszyć się treningiem przez lata bez ryzyka doznania urazu.

Jak wygląda współpraca?

Moja praca zaczyna się od przeprowadzenia konsultacji, w której zdobywam jak najwiecej informacji o kliencie – jego celu, jego doświadczeniu treningowym, stanie zdrowia. Następnie przechodzę przez proces uczenia go podstaw tak aby żadne ćwiczenie nie sprawiało mu większego problemu i aby mógł je wykonywać bezpiecznie i efektywnie. Po opanowaniu podstaw możemy z czasem przechodzić do trudniejszych bardziej wymagających ćwiczeń wraz z zauważaniem u niego postępów.

W czym się specjalizuje?

Jest specjalistą od kształtowania sylwetki i procesy budowania masy mięśniowej, oraz sprawnie rozwijającym się trenerem przygotowania motorycznego w sporcie.

Moja historia:

Moja pasja do treningi zaczęła się wiele lat temu podczas nauki w szkole średniej, gdzie zacząłem interesować się dietetyką i zdrowym odżywianiem. Następnie ta pasja przerodziła się w zamiłowanie do treningu i chęć zdobywania wszelkiej wiedzy jak funkcjonuje ludzki organizm i jak sprawić by efekty były tak optymalne jak to tylko możliwe.

Dodatkowe informacje

Doświadczenie zawodowe

4 lata

Doświadczenie treningowe

7 lat

Trening grupowy

Tak

Trening z dojazdem do klienta

Tak

Długość treningu

60 min

Cena treningu zawiera:

-Współpraca krótkoterminowa oznacza pojedyncze treningi, wykonywane po umówieniu się na dogodne terminu.
-Współpraca długoterminowa oznacza pakiet treningów o obniżonej cenie, plan treningowy i stały kontakt w razie pytań.

Prowadzę treningi

w klubie, w domu

Klub

Dzielnica

Cena od

100 zł

Cena do

100 zł