Dawid Kuczkowski

Świadczę szereg usług związanych ze zmianą sylwetki i nawyków żywieniowych. Jeśli twoim celem jest redukcja masy tłuszczowej lub budowanie siły i masy mięśniowej, a także zależy Ci na wyrzeźbieniu danych partii mięśniowych, to oferta kierowana jest właśnie do Ciebie 🙂 Pierwsze konsultacje są darmowe, nic nie stracisz, jeśli nie spróbujesz! Wybór treningu zależy od Ciebie, nie ważne, gdzie -w domu, parku, na siłowni, najważniejsza jest determinacja i trzymanie się planu treningowego!

Opis

Jakim jestem trenerem :

Jestem przede wszystkim trenerem z pozytywnym nastawieniem do klienta ,wyrozumiałym, potrafiącym słuchać i szukać najlepszych rozwiązań na poprawę danych problemów. Cel do zrealizowania jest najważniejszy ,ale nie kosztem zdrowia , wszystko jest przemyślane i zależne od samopoczucia klienta. Rozmowa o najdrobniejszych szczegółach , problemach treningowych itp. jest kluczowym elementem dobrej współpracy.

Jak wygląda współpraca:

Będę powtarzał cały czas te same frazy ! Wszystko dopasowujemy pod twój tryb życia i dane preferencje 🙂 Możesz zadawać pytania o każdy szczegół związany z współpracą i treningiem, szybko wytłumaczę wszystko w prosty sposób. Każdy aspekt treningowy lub dietetyczny jest dobierany indywidualnie. Wystarczy trzymać się danych założeń a efekty przychodzą same z czasem. Dialog z trenerem to podstawa, więc trzeba pytać o wszystko i rozwiązywać najdrobniejsze problemy !

Wybierz to na czym Ci zależy. Trening na redukcję tkanki tłuszczowej i wymodelowanie sylwetki, danych partii mięśniowych. Porady dietetyczne. Treningi o charakterze wytrzymałościowym w różnorakich formach aktywności fizycznej. Treningi w domu, na siłowni- Rzeszów, przez kamerkę internetową, w zależności od preferencji.

W czym się specjalizuje:

Pierwsza rozmowa/konsultacja za darmo.

Trening na redukcję tkanki tłuszczowej i wymodelowanie sylwetki, danych partii mięśniowych. Porady dietetyczne. Treningi o charakterze wytrzymałościowym w różnorakich formach aktywności fizycznej.

Treningi w domu, na siłowni, przez kamerkę internetową, w zależności od preferencji .

Trening na poprawę siły w danych ćwiczeniach. Trening trójbojowy speriodyzowany na dane “boje”, rozwój danych partii mięśniowych.

Moja historia:

Witam, jestem dyplomowanym trenerem personalnym, a także studentem Wychowania Fizycznego na ostatnim roku studiów Uniwersytetu Rzeszowskiego. Jestem w trakcie kończenia uniwersyteckiej specjalizacji z zakresu instruktora boksu, a także posiadam wieloletnie doświadczenie z treningiem o charakterze siłowym i wytrzymałościowym.

 

 

 

Dodatkowe informacje

Doświadczenie zawodowe

4 lata

Doświadczenie treningowe

7 Lat

Trening grupowy

Tak

Trening z dojazdem do klienta

Tak

Długość treningu

60 min

Cena treningu zawiera

Wszystko dopasowujemy pod twój tryb życia i dane preferencje :) Możesz zadawać pytania o każdy szczegół związany z współpracą i treningiem, szybko wytłumaczę wszystko w prosty sposób. Każdy aspekt treningowy lub dietetyczny jest dobierany indywidualnie. Wystarczy trzymać się danych założeń a efekty przychodzą same z czasem. Dialog z trenerem to podstawa, więc trzeba pytać o wszystko i rozwiązywać najdrobniejsze problemy !
Wybierz to na czym Ci zależy. Trening na redukcję tkanki tłuszczowej i wymodelowanie sylwetki, danych partii mięśniowych. Porady dietetyczne. Treningi o charakterze wytrzymałościowym w różnorakich formach aktywności fizycznej.
Treningi w domu, na siłowni- Rzeszów, przez kamerkę internetową, w zależności od preferencji.
Trening na poprawę siły w danych ćwiczeniach. Trening trójbojowy speriodyzowany na dane "boje", rozwój danych partii mięśniowych

Prowadzę treningi

w klubie, w domu, online, w plenerze