Joanna Niebudek

Cześć. Nazywam się Asia. Pracuję jako trener personalny. Współpraca ze mną odbywa się on-line. Trenuję tylko płeć piękna.

SKU: brak Kategoria:

Opis

Jakim jestem trenerem?

Jestem Trenerem personalnym z doświadczeniem. Ciągle biorę udział w szkoleniach, żeby poszerzać swoją wiedzę. Poszukuję chętnych Pań do dłuższej współpracy on-line w celu zmiany nawyków żywieniowych, modelowania sylwetki, pozbycia się tkanki tłuszczowej bądź budowania masy mięśniowej. Poszukuję Pań zainteresowanych dłuższą współpracą. Dlaczego dłuższą? Moje motto ‘nie przytyłam dziś, żeby jutro być szczupła praca nad ciałem to również praca nad zmianami w Naszym życiu, wymagają one czasu.

Jak wygląda współpraca?

Po zgłoszeniu się do mnie otrzymuje Pani ankietę do wypełnienia (np. pomiary, choroby, aktywność fizyczna, aktualne odżywianie). Po odesłaniu do mnie w ciągu 7 dni otrzyma Pani plan treningowy, plan żywieniowy oraz instrukcje. Po miesiącu przypominam się z wiadomością dotycząca raportu (pomiary, samopoczucie, co ewentualnie zmieniamy). Jesteśmy w stałym kontakcie, czas treningu to około 30-40min. Trening odbywa się 3-4 razy w tygodniu. Plan treningowy z użyciem mini band, ciężaru własnego ciała, siłownia.

W czym się specjalizuje?

Nie ukrywam, że najchętniej ćwiczy mi się z gumami mini band. Dlatego zachęcam do kupna planu treningowego z użyciem albo gum mini band.

Moja historia:

Kiedyś też byłam małym grubaskiem. Popełniałam błędy, raz schudłam raz tyłam. W pewnym momencie doszłam do wniosku, że czas zmienić swoje nawyki i wziąć się za siebie raz a dobrze. Dlatego też, żeby mieć większą wiedzę zainteresowała mnie nauka odnośnie treningów. Po czasie zrobiłam kurs na trenera personalnego. Wiem, że czasem trzeba dostać kopa, wsparcia żeby uwierzyć w siebie i wiedzieć, że dasz radę. Dlatego tutaj jestem, bo tak jak mnie się udało tak uda się Tobie!

Dodatkowe informacje

Doświadczenie zawodowe

2 Lata

Doświadczenie treningowe

3 Lata

Trening grupowy

Nie

Trening z dojazdem do klienta

Nie

Długość treningu

30 min

Cena treningu zawiera:

– Plan treningowy na miesiąc
– Plan dietetyczny na miesiąc
– Wsparcie oraz kontakt ze mną 24h/doba

Prowadzę treningi

online

Klub

Cena od

30 zł

Cena do

30 zł