Bartek Partyka

Cześć ! Nazywam się Bartek i pomagam ludziom zmienić swoje sylwetki, nawyki ale przede wszystkim mentalność. Zajmuje się tym od przeszło 10 lat, doświadczenie nabyte przez ten okres czasu w pełni świadomie pozwala mi dopasowywać różne rozwiązania treningowo – żywieniowe pod dana osobę.

SKU: brak Kategoria:

Opis

Jakim jestem trenerem?
Jestem wymagający, do każdego podchodzę w inny sposób, bo wiem jak różni są ludzie.

Jak wygląda współpraca?
Indywidualne konsultacje / treningi trwają zwykle 50-60min w zależności od stopnia skomplikowania jednostki treningowej.
Ćwiczymy z głowa w sposób przemyślany i zaplanowany, nie na zasadzie 200% na każdym treningu 🙂

Nie musisz się katować godzinami cardio, monotematyczną dietą. Wszystko trzeba dopasować do trybu życia nie na odwrót – fundament długotrwałych efektów.

Do każdej osoby podchodzę w mocno indywidualny sposób, na pierwszym spotkaniu analizuje motorykę Twojego ciała, wyszukuję słabe punkty. Po przeprowadzeniu szczegółowego wywiadu z zakresu biomechaniki, a także analizie Twojego stylu życia jestem w stanie zaproponować różne rozwiązania.

W czym się specjalizuje?
Jeśli masz problem z kolanem, kostka, barkiem czy kręgosłupem postaram się pomóc Ci za pomocą ruchu i innych metod.

Wychodzę z założenia ze nasze ciało to bardzo mądra maszyna i jeśli mu nie przeszkadzamy to potrafi zdziałać cuda. Świadoma praca nad słabymi punktami sprawi że będziesz się czuć silniejszy niż kiedykolwiek, a lepsza sylwetka będzie efektem ubocznym.

Moja historia:
Moja przygoda ze sportem zaczęła się w młodości ( piłka nożna, zapasy, tenis stołowy itd). W gimnazjum już wiedziałem czym będę chciał się zajmować w przyszłości. Świadoma decyzja pozwoliła mi na rozwój w tym kierunku i tak między innymi skończyłem Akademię Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, odbyłem bardzo dużą ilość kursów, przeczytałem mnóstwo książek.

Gdy zaczynałem pojęcie „trener personalny” nie funkcjonowało, wiedzę w bardzo dużej części opieram na długoletniej praktyce i pracy z ludźmi.

Dodatkowe informacje

Cena treningu zawiera:

– sesja treningowa (60 minut)
– Decydując się na współpracę ze mną masz możliwość rozwoju zarówno swojego ciała fizycznego jak i pracy nad mentalnością.

Trening grupowy

Tak

Prowadzę treningi

w domu

Klub

,

Dzielnica

,

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Bartek Partyka”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.