Artur Weber

Cześć!
Mam na imię Artur, jeśli odwiedzasz mój profil to napewno zastanawiasz się nad zmianą swojego trybu życia. Jestem trenerem, z którym jesteś w stanie osiągnąć wyznaczony przez siebie cel!

SKU: brak Kategoria:

Opis

Jakim jestem trenerem?
Jestem uśmiechniętym oraz cierpliwym trenerem. Potrafię zmotywować nawet największego lenia kanapowego. Cenię profesjonalizm, a priorytetami są dla mnie
realizacja postawionych celów oraz zadowolenie moich podopiecznych.

Jak wygląda współpraca?
Współpracę z podopiecznym zaczynam od przeprowadzenia konsultacji, na której przeprowadzam wywiad zdrowotny-żywieniowy, testy funkcjonalne oraz test wydolnościowy w razie potrzeby. Dzięki tym działaniom jestem w stanie dobrać odpowiednie środki oraz metody treningowe dla każdej osoby indywidualnie. Konsultacja trwa około 60 min.

W czym się specjalizuje?
-Treningi wprowadzające
-Treningi funkcjonalne
-Treningi siłowe
-Redukcja tkanki tłuszczowej
-Poprawa wydolności krążeniowo-oddechowej
-Korekcja postawy ciała
-Dobór suplementacji w razie potrzeby.

Moja historia:
Od najmłodszych lat moim wiodącym sportem była koszykówka oraz pływanie. Z biegiem czasu, zacząłem poszerzać swój krąg zainteresowań, chciałem być bardziej wszechstronnym sportowcem. Próbowałem swoich sił we wspinaczce boulderowej oraz na siłowni. Postanowiłem połączyć swoją pasję, którą jest aktywność fizyczna, ze ścieżką zawodową, więc zacząłem studia na AWF w Warszawie, którego już obecnie jestem absolwentem. Sport uprawiany z pełną wiedzą, świadomością, a co najważniejsze z odpowiedzialnością, nie jest mi obca. Certyfikaty, które zdobyłem przez lata uprawniają mnie, nie tylko do treningów na siłowni, ale również poza nią. Możemy się wybrać na pływalnie, ściankę wspinaczkową czy nawet na świeże powietrze.

Dodatkowe informacje

Cena treningu zawiera:

– Trening trwa 60 min
– Rozgrzewka ogólna
– Rozgrzewka specjalistyczna (aktywacja mięśni)
– Indywidualnie rozpisany trening
– Stały kontakt telefoniczny/smsowy

Trening grupowy

Tak

Prowadzę treningi

w klubie, w domu

Klub

, , ,

Dzielnica

, ,