Adrian Warda

Zanim zaczniemy naszą współpracę, czuję się zobligowany żeby pokrótce się przedstawić.
Nazywam się Adrian Warda. Jestem osobą konkretną i pozytywnie nastawioną do życia 🙂 Ze sportem i rekreacją związany jestem odkąd pamiętam.
W 2022 roku uzyskałem tytuł magistra na Wydziale Wychowania Fizycznego na Warszawskiej AWF. W trakcie studiów zdobyłem wysoko kwalifikowane i bardzo cenione na rynku uprawnienia instruktora fitness oraz trenera personalnego (5/6 poziom EQF).Od dwóch lat spełniam się jako trener personalny i pomagam swoim podopiecznym realizować ich cele i marzenia.
Jestem również kapralem rezerwy WP z tego względu zapraszam również osoby, które chcą przygotować się fizycznie do służby w formacjach mundurowych.
Zapraszam do kontaktu i pamiętaj “samo się nic nie zrobi” 🙂

SKU: brak Kategoria:

Opis

Jakim jestem trenerem?

Jestem trenerem przede wszystkim konkretnym, kreatywnym i z poczuciem humoru co pozwala mi na indywidualne podejście do każdego klienta.

Jak wygląda współpraca?

Do każdej osoby, która się do mnie zgłosi podchodzę indywidualnie. Współpracę rozpoczniemy od wstępnej konsultacji podczas których opowiesz mi coś więcej o sobie I swoich celach, wypełnimy kwestionariusz osobowy, dokonamy pomiarów składu ciała na wadze TANITA, oraz wykonamy testy mobilności oraz sprawności. Uzyskane w ten sposób informacje pozwolą nam zaprogramować proces treningowy w sposób optymalny.

W czym się specjalizuje?

Specjalizuje się w treningu kształtującym wszystkie cechy motoryczne, a także w treningu kulturystycznym oraz odchudzającym.

Moja historia:

Większość mojego życia jest związana ze sportem, więc jeżeli będziesz ciekawy/ciekawa to opowiem Ci więcej o sobie w przerwie między ćwiczeniami 🙂

Dodatkowe informacje

Doświadczenie zawodowe

2 Lata

Doświadczenie treningowe

18 lat

Trening grupowy

Tak

Trening z dojazdem do klienta

Tak

Długość treningu

60 min

Cena treningu zawiera:

60-90 minut ciężkiej pracy podczas których realizować będziemy indywidualnie przygotowany przeze mnie plan treningowy ściśle związany z Twoim celem.

Prowadzę treningi

w klubie, w domu

Klub

Dzielnica

Cena od

60 zł

Cena do

150 zł