Na tegoroczne FIT EXPO złożą się aż cztery, wzajemnie uzupełniające się, wydarzenia, skupiające środowiska trenerów, instruktorów, miłośników fitness, sportów walki i ceniących nietypowe formy wysiłku fizycznego. Wszyscy spotkają w Poznań Congress Center, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

FIT EXPO 2021 rozpocznie się w piątek, 10 grudnia, od wydarzenia odbywającego się w ramach Konferencji Polskiego Stowarzyszenia Treningu Motorycznego. Ekskluzywne – przewidziane dla 30 uczestników – kilkugodzinne szkolenie „Body Assesment” poprowadzi Kimi Sato, czyli prezes Peak Force, organizacji, która zajmuje się szkoleniem, treningiem i konsultacjami w zakresie sportu, zdrowia i sprawności oraz technologii sportowych, współpracującej m.in. z  olimpijską reprezentacją Chin.

Tego samego dnia szkolenie dla pierwszych 50 zapisanych uczestników oraz członków PSTM, poprowadzi Rob Skinner, ekspert z zakresu strategii żywieniowych.

Dwa dni prelekcji

Sama Konferencja PSTM rozpocznie się w sobotę, 11 grudnia i potrwa dwa dni. Jej tematyka skupi się nie tylko na motoryce, ale też na fizjoterapii i dietetyce sportowej. Wśród prelegentów pojawią się m.in. Des Ryan (były kierownik wydziału medycyny sportowej i nauk o sporcie w Arsenalu Londyn), Chris Tombs (trener siłowy i kondycyjny, konsultant ds. wydajności), Mateusz Prześniak (fizjoterapeuta sportowy), Jakub Grzęda (odpowiadający w Lechu Poznań za przygotowanie fizyczne), Bartosz Kiedrowski (wykładowca i autor publikacji na temat rehabilitacji), Eliasz Zientara (fizjoterapeuta i trener przygotowania motorycznego) oraz trenerzy przygotowania motorycznego: Michał Włodarczyk, Adam Blechman, Łukasz Oleksy i Witold Zielazek.

Bilety na konferencję PSTM (za wyjątkiem szkolenia „Body Assesment”) dostępne są TUTAJ.

trenerzy-personalni-na-fit-expo-2021

Aktywna sobota

Najwięcej atrakcji przewidziano w sobotnim programie. Od godz. 10:00 odbędą się trzy niezależne wydarzenia.

Pierwsze to event funkcjonalny z udziałem marki GOOD MOOV, przeznaczony m.in. dla instruktorów fitness i trenerów, którzy chcą zdobyć wiedzę teoretyczną i praktyczną oraz poznać nowe trendy. „GOOD MOOV. POWER DAY” to potężna dawka inspiracji rozbudowujących instruktorski warsztat i rozwijająca znajomość aktualnych trendów. Instruktorzy zdobędą wiedzę i poznają gotowe rozwiązania praktyczne, które zastosują w codziennej pracy przy pomocy szerokiego wachlarza ćwiczeń z różnymi akcesoriami. Wszystko to dla urozmaicenia treningów personalnych oraz grupowych. W ramach programu przygotowano grupowe treningi motoryczne, warsztaty z budowania treningu, masterclass GT Strength z użyciem drabinek koordynacyjnych i power band, warsztaty poświęcone celowości prowadzenia zajęć grupowych w czasie pandemii, zdalnej pracy i zajęć online, a także warsztaty o najważniejszych aspektach budowania profesjonalnej i zdrowej relacji z klientem.

Poszczególne segmenty „GOOD MOOV, POWER DAY” poprowadzą doświadczeni i uznani instruktorzy: Robert Augustyn, Agata Kosiba, Gosia Klimkiewicz i Dawid Fajer.

Bilety na to wydarzenie dostępne są TUTAJ.

Ring na FIT EXPO

Kolejne z sobotnich wydarzeń skierowane zostało do miłośników sportów walki. „Rympał na Fyrtlu” to cykliczna impreza sportowa, podczas której na ringu stają zawodnicy rywalizujący w formule K-1. Podczas których na FIT EXPO odbędzie się jej 14. edycja.

Naprzeciw siebie na ringu staną zawodnicy podzieleni na trzy kategorie. Na publiczność czekają emocjonujące walki doświadczonych kickboxerów, zacięte pojedynki zawodników średniej klasy oraz amatorów.

Żadna walka nie może odbyć się bez udziału kibiców, dlatego bilety na całodzienne zmagania kosztują 10 zł i dostępne są TUTAJ.

Ostatnim sobotnim wydarzeniem podczas tegorocznego FIT EXPO będzie premierowy Maraton Indoor Cycling 160/60, czyli trening na specjalistycznych rowerkach stacjonarnych, któremu towarzyszy rewelacyjna i energetyczna oprawa audiowizualna. Jednym słowem: niesamowite widowisko! Poprowadzą je dwie instruktorki: Celina Kontek–Szczygielska i Emilia Kusion.

Bilety dostępne są TUTAJ.

FIT EXPO 2021 zamknie dalsza część konferencji PSTM, wśród których warto wymienić warsztaty praktyczne i demonstracyjne oraz „Śniadanie Mistrzyń”, czyli specjalny event dla pań.

Program poszczególnych wydarzeń dostępny jest TUTAJ.

Program poszczególnych wydarzeń dostępny jest TUTAJ.

https://fitexpo.com.pl/pl/program-wydarzen/

Bilety można nabyć TUTAJ.

https://fitexpo.com.pl/pl/dla-zwiedzajacych/wazne-informacje/bilety/

Jesteś trenerem personalnym i chciałbyś zwiększyc ilość swoich klientów?

TrenerHub jest jednym z Największych serwisów, który współpracuje z Trenerami Personalnymi oraz dostarcza nowych klientów. Dodatkowo nasi trenerzy mają najlepsze ceny hurtowe w sklepie sportowym a ich podopieczni również otrzymują od nas atrakcyjne rabaty na uzupełnienie swojej domowej siłowni ! Dzięki czemu nasi trenerzy zdobywają przewagę konkurencyjną nad innymi. 

Co nas wyróżnia:

  • Znana marka,
  • Współpracujemy z najlepszymi min. FIT EXPO, FIWE,
  • Duże zasięgi,
  • Wizytówka trenera jest mocno wypozycjonowana jak strona internetowa,
  • Hurtowe ceny na sprzęt sportowy dla trenerów
  • Atrakcyjne rabaty dla podopiecznych naszych trenerów,
  • Zaufało nam już ponad 140 trenerów z całej Polski,
  • Jasne zasady,
  • I wiele więcej…

Chcesz wiedzieć ile zarabiają trenerzy personalni? Sprawdź nasz artykuł →TUTAJ ←


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.