Sylwia Dudzińska

Jestem trenerem personalnym i fizjoterapeutą. Pomagam ludziom nabrać kondycji pozbyć się bólu, nawet jeśli towarzyszy im od dawna.
Potrzebny Ci trener fizjoterapeuta który poprowadzi Cię w podróży ku zdrowiu i lepszej formie?
Chcesz wreszcie pozbyć się bólu pleców, który uniemożliwia Ci uprawianie ulubionych aktywności?
Nigdy nie ćwiczyłeś i obawiasz się, że możesz sobie zaszkodzić popełniając błędy?
Przydałby Ci się trener, bo pomimo pełnego zaangażowania, ciągle coś Cię boli?
Przebyłeś kontuzję, która została wyleczona, a jednak co jakiś czas się odzywa?
Albo rehabilitacja, którą miałeś do tej pory nie przyniosła oczekiwanych efektów?

Świetnie trafiłeś!

SKU: brak Kategoria:

Opis

Jakim jestem trenerem?

Staram się być przygotowaną na każde spotkanie, pogodna i “zarażającą” miłością do aktywnego i zdrowego trybu życia. Według opinii moich podopiecznych, do których lektury zapraszam na mojej wizytówce Google profesjonalną, pogodną, pełną pasji i pozytywnej energii połączoną z wiedzą wykorzystywaną w praktyce.

Jak wygląda współpraca?

 Każdy trening, zaczynam od krótkiego wywiadu. Tłumacząc technikę zwracam szczególną uwagę na wytłumaczeniu sensu ich poprawnego wykonywania. Wierzę, że jeśli widzimy ten cel, to droga do niego staje się łatwiejsza, a wszelkie szemrane “skróty” mniej kuszące. Na koniec zawsze pytam o wnioski podopiecznych po treningu i na podstawie całości zalecam ćwiczenia i aktywności do wykonywania w domu.

W czym się specjalizuje?

Specjalizuję się w fizjoterapii ruchowej i treningu medycznym. Pomagam ludziom pozbyć się bólu i wrócić do sprawności po kontuzjach. Największą satysfakcją dla mnie jest widok ulgi moich podopiecznych, od dawna borykających się z problemami takimi jak pogłębiona lordoza, wdowi garb, zwyrodnienia, rwa kulszowa, sztywność karku, ból pleców, łokieć tenisty czy dyskopatia.

Moja historia:

 Uwielbiam aktywność fizyczną. Pracowałam m. in. jako sędzia piłkarski, następnie zakochałam się w indoor cycling’u i zrobiłam kurs instruktora indoor cycling. Następnie były kolejne kursy i doskonalenie warsztatu. Aktualnie za sobą kilkanaście certyfikatów i szkoleń m. in. Blackroll Therapy (Terapia ruchowa), układanie planów treningowych, masaż tkanek głębokich, diagnostyka ortopedyczna w fizjoterapii, RTS po ACL i inne.

Dodatkowe informacje

Doświadczenie zawodowe

4 Lata

Doświadczenie treningowe

10 lat

Trening grupowy

Tak

Trening z dojazdem do klienta

Nie

Długość treningu

60 min

Cena treningu zawiera:

Przeprowadzenie wywiadu oraz diagnostyki ruchowej, przeprowadzenie sesji treningowej oraz zalecenia do samodzielnej pracy w okresie między treningowym. Utrzymuję stały kontakt ze swoimi podopiecznymi przez media społecznościowe, mail oraz stronę internetową.

Prowadzę treningi

w klubie

Klub

Cena od

160 zł

Cena do

160 zł