Michał Trałka

Hej tu Michał, jestem certyfikowanym trenerem personalnym od ponad 3 lat oraz Magistrem Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Zapraszam Cie na darmową konsultacje na, której się lepiej poznamy, przeprowadzimy krótką rozmowę, wykonamy kilka testów pozwalających na ocenę twojej postawy oraz ruchomości i możliwości twojego organizmu. Następnie zrobimy krótki trening, abym mógł ocenić twoją sprawność oraz świadomość własnego ciała. Na koniec sobie to wszystko omówimy oraz wyznaczymy realne cele.

SKU: brak Kategoria:

Opis

Jakim jestem trenerem?

Jestem trenerem, który chce pokazać klientowi, że ćwiczenia na siłowni nie muszą być nudne i monotonne, tylko można z nich czerpać dużo radości i uśmiechu. Przykładam dużą uwagę do prawidłowej techniki, która pozwoli klientowi w sposób zdrowy i bezpieczny dla organizmu osiągnąć swoje cele treningowe. Staram się dopasowywać trening do możliwości klienta i dyspozycji danego dnia, bo wiem że siłownia jest tylko dodatkiem do życia.

Jak wygląda współpraca?

Współpracę zaczynamy od krótkiego wywiadu na temat wcześniejszego doświadczenia klienta, chorób/kontuzji, trybu życia oraz celu jaki chce osiągnąć na siłowni. Potem przechodzimy do testów praktycznych pozwalających sprawdzić aparat ruchu klienta, jego wady i problemy w działaniu oraz określić sprawność. Następnie przechodzimy do treningu, aby zobaczyć możliwości podopiecznego i świadomość własnego ciała. Na koniec omawiamy wyniki, nad czym musimy popracować i obieramy sobie realny plan działania.

W czym się specjalizuje?

Specjalizuje się w treningu nastawionym na poprawę wad postawy/niwelowanie skutków ubocznych dotychczasowego trybu życia(zazwyczaj tryb siedzący mający większości przypadków negatywny wpływ na postawę). Prowadzę również treningi ukierunkowane na zrzucenie zbędnej tkanki tłuszczowej oraz kształtowanie wymarzonej sylwetki. Zajmuję się również poprawą sprawności oraz budowaniem masy mięśniowej, a także siły.

Zawsze trening dopasowuję pod cel i możliwości klienta.

Moja historia:

Mam na imię Michał i jestem certyfikowanym trenerem personalnym. Z siłownią związany jestem od ponad 8 lat. Przez ten czas ukończyłem Akademię Wychowania Fizycznego w Warszawie uzyskując magistra ze specjalizacja Trenera Przygotowania Motorycznego. To pozwoliło mi nabyć bardzo obszerną wiedzę o funkcjonowaniu ludzkiego organizmu, anatomii, treningu siłowym ,psychologii oraz suplementacji. Wiedza zdobyta podczas studiów, szkoleń, czytania książek, a także śledzenia najnowszych badań i ciekawostek z branży pozwala mi obecnie pomagać podopiecznym w osiąganiu ich celów w jak najkrótszym czasie w sposób przede wszystkim bezpieczny dla ich zdrowia.

Dlaczego ja ?
Ze względu na pasję do zawodu, doświadczenie oraz obszerną wiedzę popartą ukończonymi studiami (mgr AWF), którą gromadziłem przez kilka lat, a nie jedynie podczas kursu trwającego tydzień czy 4 weekendy, bo jest to zdecydowanie za mało.

Dodatkowe informacje

Doświadczenie zawodowe

4 lata

Doświadczenie treningowe

8 lat

Trening grupowy

Tak

Trening z dojazdem do klienta

Tak

Długość treningu

60 min

Cena treningu zawiera:

– opiekę trenerska w czasie trwania treningu
– jeżeli jest potrzeba zadania domowe(ćwiczenia do wykonania w domu), które pozwolą na poprawę sylwetki/zniwelowanie wad postawy (spowodowane np. pracą siedzącą)
– edukacje klienta w zakresie zdrowego odżywiania i zdrowych nawyków
– wyznaczanie realnych celi i późniejsza ich analiza oraz wnioski

Prowadzę treningi

w klubie, w domu

Klub

Dzielnica

Cena od

130 zł

Cena do

200 zł