Jan Łomżyński

Cześć! Jestem Janek, pasjonuję się sportem od lat. Głębokie zaangażowanie i wiedza to fundament mojej pracy jako trenera personalnego. Posiadam certyfikat trenera personalnego, instruktora siłowni oraz akredytację organizacji REPS. To doświadczenie pozwala mi oferować kompleksowe wsparcie w osiągnięciu Twoich celów.

SKU: brak Kategoria:

Opis

Jakim jestem trenerem?

Najważniejsze dla mnie jest dobro podopiecznego i zależy mi na wspólnym dojściu do celu. Na treningu ze mną nie brakuje zabawy, miłej atmosfery i ciężkiej pracy. Do każdego klienta podchodzę z takim samym zaangażowaniem.

Jak wygląda współpraca?

Przed treningiem wysyłam ankietę do wypełnienia, jeśli potrzebuję więcej informacji, kontaktuję się z klientem. Na podstawie ankiety przygotowuję plan działania i plan treningowy, który potem wspólnie realizuję z klientem.

W czym się specjalizuje?

 Specjalizuję się w treningu nóg oraz pleców, a największe doświadczenie mam w treningu siłowym, na wolnych ciężarach oraz maszynach.

Moja historia:

Pierwszy karnet na siłownię kupiłem 6 lat temu. Wtedy zakorzeniła się we mnie pasja do siłowni. Po ciężkich latach pracy postanowiłem, zacząć poszerzać swoją wiedzę i pójść na kurs trenera personalnego, aby móc pomagać innym i przekazywać im zgromadzoną przeze mnie wiedzę.

Dodatkowe informacje

Doświadczenie treningowe

6 lat

Trening grupowy

Tak

Trening z dojazdem do klienta

Nie

Długość treningu

60 min

Cena treningu zawiera:

-Rozgrzewka dostosowana pod klienta
-Trening na wolnych ciężarach, oraz na maszynach dostosowany pod klienta
-Dobrą zabawę!

Klub

Prowadzę treningi

w klubie

Dzielnica

Cena do

130 zł

Cena od

130 zł