Jakub Dec

Witam, nazywam się Kuba, jestem studentem Poznańskiego AWF’u i studiuje kierunek wychowania fizycznego, jestem trenerem personalnym od roku. Chciałbym się umówić z tobą na trening i pomóc ci w zbudowaniu sylwetki i siły twoich marzeń.

SKU: brak Kategoria:

Opis

Jakim jestem trenerem?

Jestem osoba ambitna, zarażająca treningiem siłowym oraz rozwojem. Chciałbym sprawić, aby trening był czymś przyjemnym. Jestem osoba cierpliwa i zrozumiala.

Jak wygląda współpraca?

 Zaczynamy od wypełnienia ankiety, która wyśle online, po wypełnieniu jej będę mógł przygotować trening pod parametry danej osoby. Trening trwa przeważnie 1h do 1h 15min. W mojej pracy nie wywieram presji i spokojnie uczę każdej nowej rzeczy.

W czym się specjalizuje?

 Specjalizuje się w treningu siłowym, czuje się w tym najlepiej i wiem o tym że posiadam spora wiedze i z każdym treningiem coraz więcej doświadczenia.

 

Moja historia:

Zaczynałem od chłopaka, który chciał wyjść z kompleksów wynikających ze swojej bardzo chudej sylwetki, nie sadzać wtedy jak duży wpływ będzie to miało na moje życie. Po czasie stało się to moja pasja numer jeden i zarażałem coraz więcej znajomych. Przychodziłem z nimi na siłownie, tłumaczyłem technikę ćwiczeń, udzielałem wskazówek oraz uczyłem jak progresować z treningu na trening. Zacząłem się coraz bardziej się w tym zagłębiać i stale rozwijać. Potem miałem okres kiedy wyjechałem na studia i skupiłem się na sobie. Jednakże nie na długo, bo już wśród nowych znajomych zaszczepiłem zabawkę w siłowni. Na ten moment prowadziłem ich w ramach swoich praktyk. Teraz chciałbym zarazić również ciebie w tym i pomóc ci zbudować formę życia

Dodatkowe informacje

Doświadczenie zawodowe

1 Rok

Doświadczenie treningowe

3 lata

Trening grupowy

Nie

Trening z dojazdem do klienta

Tak

Długość treningu

60 min

Cena treningu zawiera:

– dostosowanie treningu pod możliwości oraz cele
– stały kontakt
– ankieta treningowa
– wytłumaczenie techniki ćwiczeń
– indywidualne podejście

Klub

Prowadzę treningi

w klubie, w domu

Cena od

30 zł

Cena do

80 zł