Łukasz Draszba

Witam !
Jestem Trenerem od 5 lat oraz moje pośrednie jak i bezpośrednie wskazówki pomogły setką osób zgubić ogromną ilość kilogramów i polepszyć swoje życie !
Skontaktujmy się a na pewno znajdziemy jakiś sposób by poprawić i Twoje.

SKU: brak Kategoria:

Opis

Jakim jestem trenerem?

Jestem empatyczny i rozumiem że nie dla każdego trening może odgrywać “najważniejszy” punkt dnia, dlatego zaplanujmy ten trening by dobrze wpisał się w Twój dzień i w Twoje wymagania i w to czego najbardziej potrzebujesz.

Jak wygląda współpraca?

We współpracy z klientem zwracam uwagę na poprawę ogólnej sprawności organizmu, wzmocnienie mięśni, poprawę wytrzymałości i mobilności. Rozpoczynamy wszystko zdefiniowaniem potrzeb oraz moją wstępną diagnozą funkcji motorycznych podopiecznego.

W czym się specjalizuje?

Skupiam się na stałej współpracy i systematycznym treningu z podopiecznymi. Elementy treningu siłowego, wytrzymałościowego oraz innych metod które wykorzystujemy w treningu wymagają pomocy ze strony trenera w korygowaniu techniki oraz poprawności wykonywania ćwiczeń i nie wyobrażam sobie nie uczestniczyć w tym procesie nauki z podopiecznymi.

Moja historia:

Ze sportem związany jestem od młodych lat, Postanowiłem zostać trenerem z prostego powodu. Sport to zdrowie i każda forma sportu jest doskonała aby się lepiej poczuć.

Dodatkowe informacje

Doświadczenie zawodowe

5 lat

Doświadczenie treningowe

14 lat

Trening grupowy

Tak

Trening z dojazdem do klienta

Nie

Długość treningu

60 min

Cena treningu zawiera:

-Trening ( Rozgrzewka, trening właściwy, mobilizacje)
-Wskazówki żywieniowe
-Kontakt po treningu
-Ustalenie indywidualnego programu rozwoju

Prowadzę treningi

w klubie

Klub

Cena od

70 zł

Cena do

100 zł