Sonia Kaszuba

Cześć!

Jestem certyfikowanym trenerem personalnym, który pasjonuje się ludzkim zdrowiem od lat. Specjalizuje się w treningi sylwetkowym i funkcjonalnym. Z chęcią pomogę w kwestii dietetycznej za pomocą stworzonego jadłospisu idealnie pod Ciebie. Preferuję podejście elastyczne, które pozwala zachować zdrowe nawyki I efekty przez całe życie. Zdrowy tryb życia może być naprawdę przyjemny! Zapraszam Cię na trening lub konsultację.

Opis

Jakim jestem trenerem?

Zależy mi na dobrym samopoczuciu klienta na treningu. Cały proces poświęcam poznaniu słabszych ogniw oraz elementów wymagających poprawy w ciele. Dzięki temu podejście jest całkowicie indywidualnie dostosowany pod daną osobę.

Jak wygląda współpraca?

Współpraca ze mną zawsze pozostawia uśmiech na twarzy. Trening to nie tylko poprawa zdrowia i sylwetki, a także stanu mentalnego po ciężkim dniu.

W czym się specjalizuje?

Specjalizuję się w treningu siłowym(sylwetkowym) oraz funkcjonalnym(w tym również naprawa wad postawy itd.).

Moja historia:

W przeszłości sport kojarzył mi się tylko z Wf-em w szkole.. czyli negatywnie. Prawdopodobnie nie uwierzyłabym wtedy w jakim kierunku pójdzie moja kariera. Właśnie dlatego z łatwością zarażam zajawką do aktywności, po prostu znam tę niechęć z autopsji.

Dodatkowe informacje

Doświadczenie zawodowe

4 lata

Doświadczenie treningowe

5 lat

Trening grupowy

Tak

Trening z dojazdem do klienta

Tak

Długość treningu

60 min

Cena treningu zawiera:

Powyżej 5+ treningów zawiera w cenie plan treningowy na 8 tygodni, stały kontakt oraz pomiar tkanki tłuszczowej.

Prowadzę treningi

w klubie, w domu

Klub

Dzielnica

Cena od

75 zł

Cena do

95 zł