Sonia Kaszuba

Cześć!

Jestem certyfikowanym trenerem personalnym, który pasjonuje się ludzkim zdrowiem od lat. Specjalizuje się w treningi sylwetkowym i funkcjonalnym. Z chęcią pomogę w kwestii dietetycznej za pomocą stworzonego jadłospisu idealnie pod Ciebie. Preferuję podejście elastyczne, które pozwala zachować zdrowe nawyki I efekty przez całe życie. Zdrowy tryb życia może być naprawdę przyjemny! Zapraszam Cię na trening lub konsultację.

SKU: brak Kategoria:

Opis

Jakim jestem trenerem?

Zależy mi na dobrym samopoczuciu klienta na treningu. Cały proces poświęcam poznaniu słabszych ogniw oraz elementów wymagających poprawy w ciele. Dzięki temu podejście jest całkowicie indywidualnie dostosowany pod daną osobę.

Jak wygląda współpraca?

Współpraca ze mną zawsze pozostawia uśmiech na twarzy. Trening to nie tylko poprawa zdrowia i sylwetki, a także stanu mentalnego po ciężkim dniu.

W czym się specjalizuje?

Specjalizuję się w treningu siłowym(sylwetkowym) oraz funkcjonalnym(w tym również naprawa wad postawy itd.).

Moja historia:

W przeszłości sport kojarzył mi się tylko z Wf-em w szkole.. czyli negatywnie. Prawdopodobnie nie uwierzyłabym wtedy w jakim kierunku pójdzie moja kariera. Właśnie dlatego z łatwością zarażam zajawką do aktywności, po prostu znam tę niechęć z autopsji.

Dodatkowe informacje

Doświadczenie zawodowe

4 lata

Doświadczenie treningowe

5 lat

Trening grupowy

Tak

Trening z dojazdem do klienta

Tak

Długość treningu

60 min

Cena treningu zawiera:

Powyżej 5+ treningów zawiera w cenie plan treningowy na 8 tygodni, stały kontakt oraz pomiar tkanki tłuszczowej.

Prowadzę treningi

w klubie, w domu

Klub

Dzielnica

Cena od

75 zł

Cena do

95 zł