Zapraszam do słuchania drugiej części rozmowy z Michałem Wrzoskiem, jeśli przegapiłeś pierwszy odcinek to nic straconego – posłuchaj tutaj.

TrenerHUB videocast # to surowe, szczere i merytoryczne rozmowy z profesjonalistami branży fitness: trenerami, szkoleniowcami, managerami, dietetykami, właścicielami firm i każdym kto ma coś ciekawego do powiedzenia w temacie fitness. Możecie spodziewać się spotkań z bardzo znanymi, ale również tymi mniej rozpoznawalnymi postaciami naszej branży.

Sekrety Trenera #2 - Michał Wrzosek (Strefa Mocy / Akademia S4)

Gościem drugiego odcinka jest Michał Wrzosek – trener personalny, dietetyk i szkoleniowiec. Michał jest związany z Fitness Club S4, gdzie prowadzi szkolenia z zakresu dietetyki w ramach Akademii S4 oraz siecią sklepów z odżywkami Strefa Mocy, gdzie jest odpowiedzialny za poradnię dietetyczną. Michał ponadto prowadzi bardzo popularny fanpage na facebooku, gdzie publikuje porady dietetyczne. Nasza rozmowa koncentrowała się na pracy dietetyka i trenera, działalności Michała na facebook oraz planów związanych ze Strefą Mocy. Zapraszam do odsłuchania drugiej części rozmowy! 🙂

Sekrety Trenera #3 – Michał Wrzosek (Strefa Mocy / Akademia S4) vs Tomek Mączka część 2

W drugiej, około 20 minutowej, rozmowie poruszyliśmy z Michałem następujące tematy:

  • Działalność Michała na facebook.
  • Kto śledzi i zwraca się po pomoc do Michała?
  • Czy Michał chce zostać gwiazdą facebook?
  • Od czego zależy sukces fanpage na facebook?
  • Współpraca trener – dietetyk.
  • Rola i zakres trenera w pracy z człowiekiem. (artykuł: Kompetencje trenera personalnego)
  • Plany Michała związane ze Strefą Mocy.
  • Działalność Strefy Mocy.
  • Suplementacja u amatorów.
  • Jak zmieniła się zawartość mikroelementów w produktach.
  • Gdzie w Warszawie kupować wysokiej jakości produkty?

Sekrety Trenera videocast #3

Sekrety Trenera podcast #3

Jeśli podoba Ci się ten materiał, koniecznie podziel się z nim ze znajomymi na facebook! Jeśli masz jakieś uwagi, albo chciałbyś polemizować z którąś tezą to napisz o tym w komentarzach tutaj lub na Youtube!

Kategorie: Video

1 komentarz

Kamila · 05/06/2019 o 23:38

Bardzo ciekawy wywiad. Na bieżąco śledzę zarówno Facebooka jak i bloga Michała i gołym okiem widać, że to jego pasja. Fajnie, że dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem z wszystkimi, nawet z tymi, którzy nie korzystają z jego usług. Trener i dietetyk z prawdziwego powołania 🙂

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.