Kongres Fem jest jednym z największych oraz nielicznych wydarzeń dla Trenerów Personalnych na których można spotkać się, powymieniać doświadczeniami oraz zdobyć ciekawe oraz pomocne informacje. FEM jako pierwszy otwiera wydarzenia w branży Fitness po lockdownie a TrenerHub dokłada również swoją cegiełkę w tym wydarzeniu jako Partner Kongresu 🙂

Kongresu FEM nie można przegapić !!

Po tym wyjątkowo niekorzystnym roku dla branży fitness zostaną poruszone wszystkie najważniejsze kwestie dotyczące aktualnej sytuacji . Organizatorzy podzielili kongres na dwie oddzielne sale wykładowcze co ułatwi odwiedzającemu szybko odnaleźć interesujące go informacje.

Sala dla Trenerów Personalnych oraz instruktorów fitness.

Prelegenci dla trenerów przygotowali zagadnienia min.

  • pozyskiwania klientów oraz podpowiadają ja go utrzymać.
  •  jak prowadzić biznes trener personalnego online na co zwrócić uwagę oraz jakie zastosować strategie.
  • Przekonają nas że utrzymanie klienta jest dużo tańsze niż pozyskanie nowego
  • opowiedzą o automatyzacji pozyskania klientów.
  • i wiele więcej

Sala dla właścicieli, managerów siłowni, klubów fitness, studiów treningowych, klubów butikowych, inwestorów, producentów i deweloperów.

Prelegenci min. przekażą wiedzę jak chronić się przed ryzykami czyhającymi na każdym kroku szczególnie w tych ciężkich czasach dla branży fitness. Zwrócą również uwagę na automatyzację i marketing.

Dla każdego kto prowadzi działalność związaną z branża fitness kluczowe będzie spotkanie, które opowie nam jak możemy radzić sobie z kontrolami, karami, zawiłym prawem i pułapkami urzędowymi.

Gdzie odbędzie się kongres FEM?

Jubileuszowa V edycja kongresu odbędzie się w Hotelu DoubleTree by Hilton Warsaw 25.11.2021 a znani oraz doświadczeni prelegenci podzielą się z Wami swoją wiedzą.

Sesja Roundtables

Ciekawostką jest że organizatorzy umożliwili Sesje Roundtables dzięki którym można będzie bezpośrednio powymieniać się swoimi doświadczeniami oraz obserwacjami z prelegentami. Uważam, że dzięki Roundtables kongres będzie naprawdę ciekawym wydarzeniem. Każdy trener personalny oraz instruktor fitness będzie miał możliwość wnieść również swoje spostrzeżenia. Kto wie może nawet Prelegenci również dowiedzą się czegoś ciekawego od Was 😊 

Podsumowanie

Dla każdego związanego z treningami oraz Fitnessem Kongres Fem jest obowiązkowym punktem na którym trzeba się pojawić.

Każdy trener, który na bieżąco rozwija swoje umiejętności oraz podąża za aktualnymi trendami w branży powinien zagościć na kongresie FEM.

Doświadczenie, wiedza oraz ciekawostki, które dostarczą Eksperci z branży fitnness to ogromny zastrzyk informacji, który z pewnością wykorzystasz jako Trener Personalny.


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.