Kolejna edycja FIWE Fitness Trade Show będzie inna niż wszystkie. Tym razem przekonacie się, że sport jest dla wszystkich. Na uczestników czekają nie tylko walki na żywo, pokazy mody i spotkania z gwiazdami, ale również specjalnie przygotowane strefy – dla kobiet i mężczyzn. Hasło wydarzenia? Sex Battle – Grywalizacja Płci!

Sport jest inkluzywny – łączy, a nie dzieli. Jest dla wszystkich. Jest przestrzenią bezpieczną, gdzie każdy może czuć się swobodnie, znaleźć coś dla siebie i pomimo iż często się wydaje – szczególnie w kulturystyce i sportach siłowych – że to mężczyźni są tu w przewadze, to kobiety również mają głos.

Nowości na FIWE 2022

Dziewiąta edycja FIWE odbędzie się 10-11 września 2022 pod hasłem Sex Battle – Grywalizacja Płci. Uczestniczki i uczestnicy mogą się więc szykować na… rywalizację płci w postaci challengów i quizów przed i podczas wydarzenia. Która z płci okaże się lepsza? Wyniki poznamy już na FIWE!

Poza znanymi wcześniej atrakcjami (zawody kulturystyczne, walki i turnieje na żywo – spotkania z gwiazdami, bogata strefa wystawiennicza, konferencje tematyczne) zorganizowane zostaną również specjalne strefy dedykowane kobietom i mężczyznom, jak i panele, które przybliżą tematykę sportową oraz dietetyczną bliską obu płciom.

Absolutną nowością podczas FIWE będą Warsztaty Pole Dance by Beautifly prowadzone przez mistrzynię Polski i Europy Pole Sport Kasię Bielecką. Będzie to największe tego typu wydarzenie w Polsce, na specjalnie przygotowanej strefie o powierzchni 100m2 odbędą się warsztaty Pole Dance dla grup z różnym poziomem zaawansowania. Zapisy już wystartowały.

Dla męskiej strony FIWE przygotowujemy ogrom emocji podczas Turnieju Brazylijskiego Jiu Jitsu. To sztuka walki wywodząca się z judo i zapasów. Wzbogacona jest o techniki, które umożliwiają powalenie przeciwnika na ziemię i uzyskanie nad nim całkowitej kontroli poprzez zablokowanie jego ruchów. W tym celu stosuje się dźwignie, duszenia i chwyty unieruchamiające. Nie zabraknie również kolejnej edycji Warszawskiej Grandy – cyklicznej imprezy sportowej, podczas której odbywają się walki na zasadach K-1.

Nowością na scenie kulturystycznej FIWE będą Otwarte Mistrzostwa Polski NPC Worldwide & IFBB Proffesional League organizowane przez Roberta Piotrkowicza.

Poszukamy również twarzy dziesiątej, jubileuszowej edycji FIWE Fitness Trade Show, która dostanie szansę podpisania kontraktu z profesjonalną agencją modelek i modeli.

Aktualności dla miłośników fitness i zdrowego stylu życia

Co więcej, podczas FIWE 2022, uczestnicy będą mogli przyswoić najbardziej aktualną wiedzę z zakresu fitness i dietetyki. Zaplanowane zostały dedykowane sceny dla kobiet i dla mężczyzn, poruszające odmienne tematy związane z treningiem i dietą ze względu na płeć. Jak powinien wyglądać trening w insulinooporności? Jak ćwiczyć w trakcie PMS? Jaka aktywność fizyczna sprzyja normalizacji hormonów tarczycy i dobrze działa na chorobę Hashimoto? W jaki sposób joga pomaga na bóle menstruacyjne i jak dobrać ciężary, by wysmuklić wybrane partie ciała? Te i inne tematy poruszą podczas konferencji FIWE nasi eksperci.

Biznesowa strona branży fitness

Jak co roku, FIWE to najważniejsze wydarzenie biznesowe dla sektora fitness i wellness w Polsce. Targi to przestrzeń networkingowa, spotkania ekspertów branży i możliwość porównania szerokiej oferty w jednym miejscu.

FIWE 2022 Sex Battle

Szykujmy się więc na emocjonującą, sportową bitwę! FIWE 2022 odbędzie się w dniach 10-11 września w EXPO XXI. Sprawdź raport z FIWE 2021! Przycisk do pobrania raportu po zostawieniu danych wyświetla się na stronie www.fiwe.pl

FIWE 2022

10-11 września 2022

EXPO XXI, Warszawa

https://fiwe.pl/


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.