Na tegorocznym evencie organizatorzy przygotowali 3 hale, 15 tyś.mkw powierzchni targowej, ponad 200 wystawców z Polski i zagranicy. Mnóstwo wiedzy oraz nowych pomysłów dla min. Trenerów Personalnych jak również właścicieli klubów fitness.

Fiwe 2021

O czym często zapominają właściciele klubów fitness oraz Trenerzy Personalni?

Na jednym z wykładów, który prowadził Arkadiusz Wolski właściciel klubów Harder, mogliśmy dowiedzieć się o wprowadzeniu klienta na siłownię oraz integrację z klubowiczami. 

Zapoznanie nowego klienta z obecnymi ćwiczącymi jak również z trenerami personalnymi jest jedną z najważniejszych czynności jakie powinniśmy zrobić. Faktem jest że nowa osoba wchodząca na siłownię czuje się nieswojo oraz obco a tym bardziej jeśli jeszcze nie zna użytkowania sprzętu na siłowni. 

To właśnie na Drużynie pracującej w klubie od recepcji po trenerów spada obowiązek zaopiekowania się tą osobą aby jak najszybciej poczuła się dobrze na siłowni. Efektem takich działań jest chętne uczęszczanie klienta do klubu oraz polecenia swoim znajomym😊

Na targach FIWE uczestniczyło Ponad 200 wystawców z Polski i zagranicy.

W targach uczestniczyło mnóstwo wystawców ze swoimi produktami. Ogromny wybór suplementów diety, oraz sprzętu sportowego widoczna była od samego wejścia😊Każdy znalazł coś dla siebie oraz mogliśmy zakupić produkty od znanych ambasadorów tych marek😃min:

 • HMS – Którego my również polecamy w naszym sklepie sportowym😊
 • Osavia
 • NutriPro Sport
 • BioTech USA
 • ActivLab
 • Burneika Sports
 • i Wielu innych

Co jeszcze mogliśmy zobaczyć na tegorocznych targach?

W tych dwóch wspaniałych dniach było mnóstwo konferencji oraz wystawców do zobaczenia. Nie jesteśmy wstanie opisać wszystkiego po prostu trzeba tam być😊

Poniżej lista co mogliśmy zobaczyć 🙂

 1. Burneika Challege, czyli najbardziej HARDCOROWE zmagania na targach!
 2. GALA BIZNES BOXING REKRUTACJA
 3. TIGER STREET WORKOUT POLAND CHAMPIONSHIPS
 4. DYSKOTEKA SPINNINGOWA
 5. KONFERENCJA FIWE PERSONAL TRAINER  Dalsze kierunki rozwoju dla trenerów personalnych, jak i szkolenia oraz dofinansowania – to tematy poruszone podczas FIWE Personal Trainer.
 6. KONFERENCJA FIWE PERSONAL TRAINER – Event ten jest szczególnie ważny dla tych, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z aktywnością fizyczną. Praktyczne porady przybliżą do skomponowania zestawu ćwiczeń, które nie tylko wypracują wymarzoną sylwetkę, ale także spowodują, że trening będzie sprawiał maksimum przyjemności.
 7. KONFERENCJA FIWE EXPERTS – kompendium fachowej wiedzy przekazanej przez doświadczonych ekspertów osiągających sukcesy na polu zawodowym
 8. DEBATA CEO & EXPERTS
 9. Zawody kulturystyczne Słodkiewicz Classic czyli między federacyjne, otwarte mistrzostwa w sportach sylwetkowych w kategoriach: Junior, Senior, Master. 
 10. FIWE Fitness Trade Show pod hasłem Fit to the Beat. Największa gwiazda FIWE Music czyli Popek Monster przejął scenę po występach młodych raperów Johnny Flex & Szmelc oraz zespołu WGWC.
 11. Konferencja FIWE Diet – najlepsi dietetycy w Polsce ujawnili zalety oraz wady poszczególnych rozwiązań oraz pokazali nam jak dobrać schematy żywieniowe ,które są adekwatne do wybranego przez nas celu i aktywności fizycznej. Przedstawili, na co zwracać szczególną uwagę w przygotowaniu odpowiednio dopasowanej diety i na co uważać, by nie przyniosła więcej szkody niż pożytku.

  Podsumowując FIWE Diet możemy stwierdzić że było to kompendium wiedzy dla każdego miłośnika interesującego się wszelką aktywnością fizyczną.

  Co jeszcze było poruszane w FiIWE Diet?

  Dawid Białowąs “Diety sylwetkowe czy zliczać białko roślinne”
  Maciej Jaskólski “Nowoczesne suplementy diety jak sprostać wymaganiom konsumentów”
  Justyna Mizera “Regulacja masy ciała w sporcie”
  Julia Morawska “Podwzgórzowy czynnościowy brak miesiączki (FHA) u kobiet aktywnych fizycznie”
  Sebastian Kuliński “Problem otyłości jest coraz groźniejszy-żyjemy w czasach, kiedy to ludzie umierają z przejedzenia, a nie z głodu”
  Justyna Mizera “Kreatyna – fakty i mity”
  Michał Undra “Popraw zdrowie, pracę mózgu oraz poziom energii dzięki biohackingowi, adaptogenom i suplementacji”
  Wojciech Buczak “Wrażliwość insulinowa – jak skutecznie schudnąć?”
  Anna Mazur “CBD w sporcie”

  A ponadto:

  • pokaz mody sportowej
  • dyskoteka spinningowa
  • Tiger Street Workout Poland Championships
  • Warszawska Granda
  • Burneika Challenge       
  • Konkurs Krokowy “Idę w Tango” z nagrodą 2000 złotych
Podzielcie się z nami własnymi spostrzeżeniami na temat targów.
Zapraszamy do komentowania 🙂

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.