Od wieków zdrowie postrzegane było jako największa wartość. Obecnie stało się jeszcze cenniejsze niż raptem rok temu. Pandemia spowodowała, że jest ono naszym priorytetem. Wielu doceniło fakt, że może się nim cieszyć, a inni żałują, że nie zatroszczyli się o nie wcześniej. Zdaliśmy sobie sprawę z tego, że należy o nie dbać i robić wszystko, aby jak najdłużej je utrzymać.

Dlatego też postanowiliśmy stworzyć akcję, która pomoże zmienić Polakom ich codzienne złe przyzwyczajenia i styl życia.

#Zdrowapolska to ogólnokrajowa akcja skierowana do wszystkich mieszkańców naszego kraju. Projekt opiera się na szeroko pojętej edukacji zdrowotnej mieszkańców Polski – bez względu na wiek, płeć, miejsce zamieszkania czy warunki ekonomiczne. Udział w projekcie jest zupełnie bezpłatny.

Mamy zamiar nauczyć Polaków, że odpowiednie działania prozdrowotne mogą stać się skutecznym sposobem na zwalczanie niedomagań i chorób, zgodnie z założeniem: lepiej zapobiegać niż leczyć. Chcemy stworzyć zdrowe, pełne energii społeczeństwo. Kładziemy nacisk na profilaktykę i działania prewencyjne. Hasło akcji brzmi: zamiast szpitala, zdrowie ducha i ciała.

Misja akcji #zdrowapolska:

 • Promowanie zdrowego stylu życia

 • Profilaktyka chorób, w tym także cywilizacyjnych

 • Polepszenie świadomości zdrowia Polaków

 • Edukacja w dziedzinie zdrowego odżywiania

 • Propagowanie aktywności fizycznej

 • Zwrócenie uwagi na stan psychiczny i emocjonalny Polaków

 • Budowanie właściwych nawyków

 • Współpraca w dziedzinie promocji zdrowia

 • Kształtowanie postaw zdrowotnych Polaków

 • Zachęcanie do troski o zdrowie zarówno swoje jak i swoich bliskich

 • Zwrócenie uwagi na problem złego żywienia dzieci

Pomysłodawcą i organizatorem akcji jest Patryk Jankowski – twórca programu rozwoju osobistego i kompleksowego planu polepszenia zdrowia – Projekt Sukces. Trener personalny i mentalny, promotor zdrowia, autor książek i założyciel Fundacji Projekt Sukces.

Akcja #zdrowapolska promowana będzie na szeroką skalę projektem „Krok po zdrowie”. Jest to trzymiesięczne wyzwanie, które opiera się na pracy nad trzema najważniejszymi filarami zdrowia Projektu Sukces: pozytywnym myśleniu, zdrowym odżywianiu i aktywności fizycznej.

Każda z osób biorących udział w Wyzwaniu „Krok po zdrowie” zupełnie bezpłatnie, drogą mailową, będzie otrzymywać cotygodniowe trzy zadania (po jednym z każdego filaru). W każdym tygodniu będziemy pracować nad kolejnymi aspektami poprawy zdrowia, kondycji i jakości życia.

Wyzwanie „Krok po zdrowie”

Wyzwanie „Krok po zdrowie” jest przemyślane pod kątem merytorycznym i rzeczowym.

W ramach Wyzwania „Krok po zdrowie” oprócz niezbędnych materiałów w formie pdf-ów i filmów uczestnicy będą mogli wziąć udział w live’ach organizowanych w mediach społecznościowych. W planie mamy również podcasty i wywiady z autorytetami w dziedzinie zdrowia, sportu i medycyny.

Z racji tego, że jednym z największych problemów Polaków jest spożywanie nadmiernej ilości cukru przez okres wakacyjny dodatkowo będziemy promować akcję #wakacjebezcukru. Jej głównym celem jest edukacja na temat jego szkodliwości oraz uświadomienie, że cukier to potężny nałóg. Wspólnymi siłami rozpoczniemy walkę o porzucenie cukru – będziemy motywować, nauczać i pokazywać konkretne metody i sposoby na skuteczne pozbycie się cukrowego nałogu.

Na portalu publikowane będą materiały edukacyjne, w mediach społecznościowych i w serwisach internetowych pojawią się cykliczne spotkania na żywo oraz webinary. Stworzymy również dostępną dla wszystkich uczestników grupę wsparcia. Informacje będziemy przesyłać także drogą mailową.

Najważniejszym naszym założeniem jest wspólne działanie – bo tylko razem możemy wiele osiągnąć i sprawić, że staniemy się zdrowym narodem.

Zapraszamy do przyłączenia się do akcji. Wszystkie firmy, które chciałyby objąć patronatem naszą akcję prosimy o kontakt na adres kontakt@projekt-sukces.pl

Trenerzy Personalni również wspierają projekt

Nasi Trenerzy Personalni z Warszawy oraz z innych miast w Polsce również wspierają akcje #Zdrowapolska. Zdrowy tryb życia poprzez ćwiczenia z szczegółowo zaplanowanym planem treningowym oraz spersonalizowaną odpowiednią Dieta dają gwarancję efektów !!! 

 Oprócz otrzymanych bezpłatnych materiałów od #Zdrowapolska Trenerzy z Warszawy oraz innych regionów Polski z chęcią podpowiedzą  na bezpłatnych konsultacjach jak prowadzić zdrowy tryb życia !!  🙂 


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.