Paweł Przygodzki

Dzień dobry, jestem Trenerem Przygotowania Motorycznego. Na co dzień pracuję głównie z piłkarzami nożnymi w kilku warszawskich Klubach. Prowadzę też osoby, nie uprawiające zawodowo sportu, ale chcące zadbać o swoją sylwetkę i stan zdrowia.

Opis

Jakim jestem trenerem :

Jestem Trenerem Przygotowania Motorycznego, a także Trenerem Piłki Nożnej z licencją UEFA A. Skończyłem warszawski AWF na kierunku wychowanie fizyczne.

Jak wygląda współpraca:

Na pierwszym treningu przeprowadzam testy, zaczynając od FMS a kończąc na pomiarze zakresów ruchu, szybkości, mocy i wytrzymałości. Na tej podstawie opracowujemy wspólnie plan, który poprawi parametry motoryczne i jednocześnie nie wyrządzi krzywdy.

W czym się specjalizuje:

Specjalizuję się w pracy z zawodnikami piłki nożnej. Trening opiera się na przygotowaniu do wysiłku meczowego. Inaczej mówiąc bazuję na treningu funkcjonalnym, gdzie po pierwsze liczy się zdrowie zawodnika, a także to jak dodatkowa jednostka przełoży się na zachowanie na boisku.

Moja historia:

  Jestem byłym zawodnikiem piłki nożnej, a także byłym Trenerem prowadzącym w Klubie. Obecnie pracuję jako nauczyciel wychowania fizycznego i trener przygotowania motorycznego.

  Dodatkowe informacje

  Doświadczenie zawodowe

  2 Lata

  Doświadczenie treningowe

  15 Lat

  Trening grupowy

  Tak

  Trening z dojazdem do klienta

  Tak

  Długość treningu

  60 min

  Cena treningu zawiera

  1. Trening
  2. Rozpiska ćwiczeń korekcyjnych (indywidualnych)
  3. Konsultację telefoniczne

  Prowadzę treningi

  w klubie, w domu

  Dzielnica

  , , ,

  Cena od

  100 zł

  Cena do

  200 zł