Karol Kyrc

Cześć nazywam się Karol i jestem trenerem z wieloletnim doświadczeniem. Chętnie Ci pomogę osiągnąć wyznaczony cel. Jestem po wielu szkoleniach związanych z treningiem oraz dieta i suplementacja. Ukończyłem studia podyplomowe na SGGW na Wydziale Dietetyki i Poradnictwa Żywieniowego. Sam kiedyś postanowiłem zmienić sylwetkę i złe nawyki. Wiem , że wiedza i wsparcie są bardzo ważne, szczególnie na początku przygody z treningiem. Zgłoś się do mnie i zacznijmy naszą współpracę.

SKU: brak Kategoria:

Opis

Jakim jestem trenerem?

Jestem trenerem z 10 letnim doświadczeniem w pracy z klientami. Staram się indywidualnie dotrzeć do każdego podopiecznego i motywować, na każdym etapie treningowym. Uważam, że trening musi być skuteczny ale jednocześnie musi mieć “dobrą” energię.

Jak wygląda współpraca?

Od początku współpracy staram się zrobić dokładny wywiad z klientem tzn, jaki jest cel treningowy. Następnie przechodzę do oceny sylwetki, ogólnej sprawności oraz mobilności. Kolejnym krokiem jest ustalenie planu treningowego, który będziesz wykonywać. Raz w miesiącu wykonuję pomiary sylwetki i sprawdzam czy dobrana praktyka treningowa oraz dieta jest dla Ciebie skuteczna.

W czym się specjalizuje?

Specjalizuję się w treningu skierowanym na redukowanie tkanki tłuszczowej, budowie masy mięśniowej , poprawie mobilności ciała. A także treningu wzmacniającym wybrane partie mięśniowe pod różne dyscypliny sportu i treningu poprawiającym wydolność organizmu.

Moja historia:

Moja przygoda z trenowaniem zaczęła się kiedy byłem jeszcze nastolatkiem, chciałem coś zmienić w swoim wyglądzie. Początkowo trenowałem amatorsko dla siebie i uczułem się, dosłownie, na sobie:) Po ukończeniu wielu szkoleń zacząłem podchodzić do treningu w świadomy sposób i postanowiłem zacząć zajmować się tym zawodowo. Dzisiaj jest to moja praca ale także pasja, która daje mi ogromną satysfakcje gdy widzę efekty u swoich podopiecznych i ich radość gdy zmieniają swoje życie.

Dodatkowe informacje

Doświadczenie zawodowe

10 lat

Doświadczenie treningowe

14 lat

Trening grupowy

Tak

Trening z dojazdem do klienta

Tak

Długość treningu

60 min

Cena treningu zawiera:

Cena treningu obejmuje:
– trening składający się ze wstępnej rozgrzewki (mobility) ,
– trening właściwy oraz streching.
Staram się mieć stały kontakt z klientami.

Prowadzę treningi

w klubie, w domu

Klub

Cena od

160 zł

Cena do

200 zł