Kacper Szymankiewicz

Cześć, nazywam się Kacper. Jestem certyfikowanym trenerem przygotowania motorycznego i trenerem Crossfit Level 2. Prowadzę treningi indywidualne i grupowe od 8 lat. Oferuję treningi dla młodzieży i dorosłych na każdym etapie zaawansowania. Jeśli chcesz rozpocząć swoją sportową przygodę, rozwinąć swoje atletyczne możliwości lub po prostu dobrze czuć się w swoim ciele, zapraszam do kontaktu.

SKU: brak Kategoria:

Opis

Jakim jestem trenerem?

Jestem uprzejmy ale i wymagający. Potrafię wychwycić błędy techniczne ale też w prosty sposób przekazać wskazówki jak je poprawić. Umiem dać do zrozumienia nad czym trzeba pracować, a kiedy trzeba porządnie zmotywować.

Jak wygląda współpraca?

Pierwszy trening zaczynamy od rozmowy i określenia podstawowych celów. W razie potrzeby wykonujemy podstawowe testy sprawnościowe.
Każdy trening rozpoczynamy od kompleksowej rozgrzewki. Następnie realizujemy część główną. Na zakończenie wykonujemy ćwiczenia rozluźniające.

W czym się specjalizuje?

Moją najmocniejszą stroną jest wszechstronność. Dobrze czuję się zarówno w treningu siłowym jak i kondycyjnym. Nauczę Cię jak wykonywać złożone techniki dwuboju olimpijskiego ale pokażę Ci również jak efektywnie ćwiczyć z masą własnego ciała. Wszystkie narzędzia treningowe dobieram indywidualnie pod możliwości i potrzeby klienta.

Moja historia:

Moim pierwszym sportem był tenis, w który grałem zawodniczo przez ponad 10 lat. Największą radość sprawiały mi jednak treningi ogólnorozwojowe i to w nich odnalazłem swoją prawdziwą pasję. Możliwość rywalizacji, po skończonej karierze tenisowej dały mi zawody crossfit, w których startowałem w Polsce i za granicą. Trenowałem m.in pod okiem byłego trenera Mariusza Pudzianowskiego. Obecnie skupiam się przede wszystkim na trenowaniu innych.

Dodatkowe informacje

Doświadczenie zawodowe

8 Lat

Doświadczenie treningowe

20 lat

Trening grupowy

Tak

Trening z dojazdem do klienta

Tak

Długość treningu

60 min

Cena treningu zawiera:

-stały kontakt po treningu
-ćwiczenia domowe

Prowadzę treningi

w klubie, w domu

Klub

,

Cena od

120 zł

Cena do

180 zł