Jakub Dyszkiewicz

Witam, nazywam się Jakub Dyszkiewicz oraz trenuje swoich podopiecznych na siłowni CityFit w Białymstoku. Serdecznie zapraszam na darmową konsultację.

SKU: brak Kategoria:

Opis

Jakim jestem trenerem?

Sport? Siłownia? Dla mnie to ogromna przyjemność wynikająca z przekraczania własnych barier. Uzależnienie? Też w taki sposób można byłoby to nazwać. Wysiłek fizyczny uczy wytrwałości i determinacji w działaniu, pokazuje w jaki sposób ciężka praca może doprowadzić do realizacji marzeń.

Jak wygląda współpraca?

Jak wygląda współpraca: Współpracując ze mną czy to online czy offline na treningach personalny 1-1, otrzymasz nie tylko plan treningowy i specjalnie dopasowaną pod Ciebie dietę, ale również pełne wsparcie specjalisty, który z biegiem czasu stanie się Twoim przyjacielem.

W czym się specjalizuje?

  • Trening personalny 1-1,
  • przemiana sylwetki,
  • Bodybuilding

Moja historia:

Sport zawsze był na pierwszym miejscu od najmłodszych lat, a w siłowni odnalazłem swoją życiową pasje którą postanowiłem dzielić się z innymi wykonując zawód Trenera Personalnego. Pracę trenera zacząłem w Wielkiej Brytanii, a od grudnia 2021 roku pracuję na CityFit w Białymstoku gdzie Cię serdecznie zapraszam.

Dodatkowe informacje

Doświadczenie zawodowe

3 lata

Doświadczenie treningowe

14 lat

Trening grupowy

Tak

Trening z dojazdem do klienta

Tak

Długość treningu

60 min

Cena treningu zawiera:

– Trening Personalny 1-1

Prowadzę treningi

w klubie, w domu, online

Klub

Dzielnica

Cena od

70 zł

Cena do

100 zł