Ireneusz Skorupa

Cześć!
Trening jest moją pasją od wielu lat. Chętnie dzielę się moją wiedzą z zakresu treningu, suplementacji oraz dietetyki z moimi podopiecznymi. Wszystko po to, aby jak najszybciej uzyskać postawiony cel treningowy.

SKU: brak Kategoria:

Opis

Jakim jestem trenerem?

Jestem skupiony zawsze na celach i realizacji, uważam, że fitness to branża, która jak żadna inna łączy ludzi i uprzyjemnia życie, nauczę Cię jak się w niej odnaleźć, moją misją jest wyprodukowanie jak największej liczby osób trenujących samodzielnie, mających coraz to lepsze efekty.

Jak wygląda współpraca?

Współprace zaczynam od wywiadu, określeniu celów i treningu, prowadzę i metodycznie uczę każdych ćwiczeń, nie ma osoby, której bym nie nauczył, jeśli uważasz inaczej, przekonasz się, ze wszystko jest wykonalne, jeśli odpowiednio się do tego podejdzie.

W czym się specjalizuje?

  • Trening siłowy
  • Trening mobilności
  • Trening interwałowy

Moja historia:

Od lat aktywnie trenuje, zaczynając od treningów z własną masą ciała, po treningi trójboju, do treningów siłowych nastawionych na poprawę sylwetki, idąc za moją pasją, zdobyłem ogromny bagaż doświadczeń i wiedzy, którą przekaże Ci, abyś nie musiał dochodzić do tego latami, tracąc przy tym masę czasu.

Dodatkowe informacje

Doświadczenie zawodowe

2 Lata

Doświadczenie treningowe

10 lat

Trening grupowy

Tak

Trening z dojazdem do klienta

Nie

Długość treningu

90 min

Cena treningu zawiera:

– Konsultację, ustalenie celu treningowego.
– Ustalenie planu realizacji celu.
– Przygotowanie planu treningowego, realizacja oraz bieżąca analiza.

Prowadzę treningi

w klubie, online

Klub

Cena od

50 zł

Cena do

100 zł