Dominika Olejniczak

Cześć, nazywam się Dominika i jestem Trenerem Personalnym oraz Instruktorem Fitness. Zapraszam cię do skorzystania z darmowego treningu ze mną.

SKU: brak Kategoria:

Opis

Jakim jestem trenerem?

Jestem uśmiechnięta, pozytywna i uwielbiam prace z ludźmi. Umawiam się z klientami tak by pasowało zawsze obydwu stroną. Motywuje swoich klientów podczas i po treningu. Mam ciągły kontakt ze swoją klientrią. Dobieram trening tak by odpowiadał klientowi oraz aby spełniał oczekiwania względem osiągnięcia celu.

Jak wygląda współpraca?

Gdy osoba zainteresowana skontaktuje się ze mną, pytam o ogólny cel i instruuje go co trzeba zrobić. Na początek proszę o wypełnienie formularza, chodzi tu o podstawowe informacje, co chcesz osiągnąć treningami, czy potrzebujesz diety, jaką masz prace itp. Następnie po odesłaniu formularza kontaktuje się i umawiam się na spotkanie (wywiad + test motoryczny). Kolejno dogadujemy się na pierwszy trening.

W czym się specjalizuje?

Treningi personalne i fitness

Moja historia:

Od dziecka byłam związana ze sportem. Zdobywałam medale i dyplomy w zawodach szkolnych. Byłam cheerleaderką oraz biegałam zawodowo.

Dodatkowe informacje

Doświadczenie zawodowe

1 Rok

Trening grupowy

Tak

Trening z dojazdem do klienta

Tak

Długość treningu

60 min

Cena treningu zawiera:

Pierwszy pakiet 10 treningów koszt 200, kolejne 300. Promocja na pakiet za polecenie mnie znajomym, rodzinie. Cena zwiera darmową konsultacje, wywiad, dieta. Jeżeli ktoś nie jest pewien czy treningi na siłowni są dla niego może skorzystać z darmowy treningu ze mną.

Prowadzę treningi

w klubie, w domu

Klub

Cena od

200 zł

Cena do

200 zł