Dominik Klimczyk

Witaj,

Jestem Dominik i zapraszam Cie na trening wprowadzający na siłowni gdzie aktualnie działam i trenuje z klientami !!!. Wystarczy ze ustalimy date treningu i godzinę.

Pozdrawiam,
Dominik Klimczyk

SKU: brak Kategoria:

Opis

Jakim jestem trenerem?

Jestem dość wymagającym trener z ważywszy na moja treningowa przeszłość nigdy nie odpuszczam klientowi, bardzo lubię jak klient ma swoje zdanie lecz nie podważa mojego. Jestem bardzo pewną siebie osoba która wie jak wyciągnąć z człowieka to co najlepsze, wyróżnia mnie empatia do drugiego człowieka. Jestem typem trenera co nie uznaje słowa nie mogę już, ty możesz i ja Ci w tym pomogę! Też jestem człowiekiem i wiem jak czasem jest ciężko dlatego jestem żeby CI POMÓC.

Jak wygląda współpraca?

Konsultacja oraz trening wprowadzający który jest zupełnie darmowy, na treningu wprowadzającym ustalamy cele które wraz z nasza współpraca będą naciskane do osiągnięcia ich. Ustalamy plan treningowy którego będziemy się trzymać ściśle w razie potrzeby oczywiście go aktualizujemy jeżeli będzie taka potrzeba, najważniejsze jest to żebyśmy osiągali obrane cele treningowe. Treningi ze mną trwają od 60 do 90 minut zależności od mojego czasu oraz TWOJEGO CZASU!

W czym się specjalizuje?

Treningi siłowo kondycyjne, Trening siłowy, Utrata wagi oraz Trening split.

Moja historia:

Od najmłodszych lat ze sportem powiązany Koszykówka, Tenis i Piłka nożna amatorsko. 10 letnie doświadczenie jako zawodnik rugby w Wielkiej Brytanii gdzie się uczyłem kształciłem na trenera personalnego. Coleg kierunkowy Wychowanie fizyczne i psychologia sportu, w Colegu zostałem zaproszony na siłownie PACIFIC SUPER GYM gdzie poznałem bardzo ciekawa postać trójbojowego sportu Pana Eddiego Halla który możemy to nazwać zaraził mnie tym sportem, 4 lata trójboju, później miałem okazje poznania olimpijczyka Dmitry Klokov który również jak pan Eddie hall zaraził mnie tym sportem czyli dwubojem olimpijskim. W 2016 roku postanowiłem wrócić do Polski aby móc przekazywać nabyta wiedze dalej i dalej, aktualnie mieszkam w rodzinnym domu do którego wróciłem po 10 latach spędzonych Anglii i tutaj przekazuje swoja wiedzę.

Dodatkowe informacje

Doświadczenie zawodowe

7 Lat

Doświadczenie treningowe

17 lat

Trening grupowy

Tak

Trening z dojazdem do klienta

Nie

Długość treningu

60 min

Cena treningu zawiera:

Jestem dostępny od 6 rano do 22 dla każdego mojego klienta,
-Konsultacje dietetyczne,
-Konsultacje treningowe,
-Plan treningowy który jest indywidualnie programowany na potrzeby klienta,
-Kompleksowe monitorowanie osiąganych celów.

Prowadzę treningi

w klubie

Klub

Cena od

90 zł

Cena do

120 zł