Zuzanna Lemiesz

„Człowiek ma w życiu albo wymówki albo wyniki” – to słowa, które dobrze zrozumiałam przez lata własnych treningów i staram się je przekazywać moim Podopiecznym. W życiu zawodowym staram się łączyć pracę trenera z zawodem fizjoterapeuty, aby zapewnić swoim Klientom bezpieczeństwo i maksimum efektów.

SKU: brak Kategoria:

Opis

Jakim jestem trenerem?
Metody treningowe zawsze dobieram indywidualnie w zależności od oczekiwań i możliwości moich Podopiecznych, a bóle stawów czy kręgosłupa nie są mi straszne i wcale nie muszą stanowić przeciwwskazania do uprawiania aktywności fizycznej. Przeciwnie, wierzę, że bywają dobrą motywacją do rozpoczęcia przygody ze sportem. Szczególną uwagę zwracam na prawidłową technikę wykonywanych ćwiczeń tak, aby realizować założone cele, nie wpływając przy tym negatywnie na cały układ ruchu. Dzięki temu działamy prewencyjnie i zmniejszamy ryzyko kontuzji także w przyszłości.

Jak wygląda współpraca?
Współpraca zawsze poprzedzona jest konsultacją, na której przeprowadzany jest szczegółowy wywiad z klientem dotyczący jego stanu zdrowia, przeszłości sportowej oraz potrzeb i celów treningowych. Każda sesja treningowa trwa od 50 do 70 minut. Składa się z rozgrzewki dynamicznej, części głównej ukierunkowanej na realizację celu klienta oraz rozciągania lub rolowania przeprowadzanego na koniec treningu. Trener pozostaje do dyspozycji klienta mailowo i/lub telefonicznie pomiędzy sesjami treningowymi.

W czym się specjalizuje?
Jestem trenerem personalnym, magistrem fizjoterapii i certyfikowaną masażystką. Ukończyłam warszawską Akademię Wychowania Fizycznego, a swoje umiejętności stale rozwijam poprzez uczestnictwo w licznych kursach z zakresu różnorodnych form treningowych, terapii manualnej i masażu. Doświadczenie zawodowe zdobywałam dzięki praktykom i pracy w przychodniach rehabilitacyjnych oraz klubach sportowych, m.in. Akademia Legii Warszawa. Specjalizuję się zatem siłą rzeczy w treningu medycznym, funkcjonalnym oraz wszelkich formach terapii manualnej. Chętnie pracuję z osobami po kontuzjach, urazach czy operacjach, pomagając im w powrocie do pełnej sprawności.

Moja historia:
Od zawsze sport był nieodłączną częścią mojego życia. Przez 12 lat związana byłam z lekkoatletyką, będąc wielokrotną finalistką Mistrzostw Polski i Akademickich Mistrzostw Polski w biegu na 100 m przez płotki. Obecnie poza bieganiem bliska mojemu sercu jest siatkówka i trening funkcjonalny.

Dodatkowe informacje

Cena treningu zawiera:

– sesja trwa 60 minut,
– elementy fizjoterapii lub masażu w zależności od potrzeb klienta
– stały kontakt pomiędzy sesjami treningowymi
– przygotowywanie planów treningowych do samodzielnego realizowania

Trening grupowy

Tak

Prowadzę treningi

w domu, online, w plenerze, w Studio Treningowym

Klub

,

Dzielnica

,