Polecany!

Urszula Siekierka

Cześć mam na imię Ula i jestem trenerką personalna, medyczną oraz instruktorem korektywy i kompensacji wad postawy. Na co dzień pracuję w firmie Zdrofit oraz jestem współwłaścicielem kliniki fizjoterapii. Pomagam wielu moim podopiecznych czerpać dużo radości z podejmowania aktywności fizycznej, uczę świadomości własnego ciała i pomagam wyznaczyć najskuteczniejsza drogę do osiągnięcia pożądanych celów biorąc pod uwagę profilaktykę zdrowotną oraz żywieniową. Specjalizuję się w treningu siłowym, funkcjonalnym lecz szczególną uwagę przykładam do koordynacji ruchowej. Cały czas podnoszę swoje kompetencje oraz nie boję się wyzwań. Trenuję również kobiety w trakcie ciąży jak i pomagam odzyskać sylwetkę po.

 

Opis

Jakim jestem trenerem :

Cześć mam na imię Ula i jestem trenerką personalna, medyczną oraz instruktorem korektywy i kompensacji wad postawy. Na co dzień pracuję w firmie Zdrofit oraz jestem współwłaścicielem kliniki fizjoterapii.

Pomagam wielu moim podopiecznych czerpać dużo radości z podejmowania aktywności fizycznej, uczę świadomości własnego ciała i pomagam wyznaczyć najskuteczniejsza drogę do osiągnięcia pożądanych celów biorąc pod uwagę profilaktykę zdrowotną oraz żywieniową. Specjalizuję się w treningu siłowym, funkcjonalnym lecz szczególną uwagę przykładam do koordynacji ruchowej. Cały czas podnoszę swoje kompetencje oraz nie boję się wyzwań. Trenuję również kobiety w trakcie ciąży jak i pomagam odzyskać sylwetkę po.

Jestem empatycznym i cierpliwym trenerem, który stawia na współpracę i wsparcie emocjonalne. Rozumiem, że zdrowie jest nie tylko kwestią fizyczną, ale również emocjonalną i psychiczną. Dlatego dbam o to, aby moi podopieczni czuli się komfortowo i mieli poczucie bezpieczeństwa podczas treningów.

Moje największe zadowolenie płynie z widoku, jak moi podopieczni osiągają postępy w swoim zdrowiu i odzyskują radość z aktywności fizycznej. Dla mnie, jako trenera medycznego, najważniejsze jest zapewnienie wsparcia i narzędzi niezbędnych do poprawy jakości życia moich klientów poprzez zdrowy styl życia i odpowiednie podejście do treningu.

Jak wygląda współpraca:

 Współpraca ze mną zaczyna się od pierwszego kontaktu telefonicznego, gdzie wspólnie omawiamy twoje cele. Następnym krokiem jest już konsultacja na siłowni gdzie wyznaczamy wspólny cel, sprawdzamy jak zachowuje się twoje ciało poprzez testy oraz zaczynamy wdrożenie do treningów.

W czym się specjalizuje:
  • trening funkcjonalny,
  • trening siłowy,
  • plan dietetyczny,
  • plan treningowy,
  • trening w ciąży oraz po,
  • redukcja tkanki tłuszczowej,
  • korygowanie wad postawy,
  • poprawa wydolności.
Moja historia:

Ze sportem najbardziej pokochałam się wtedy kiedy życie przyniosło mi problemy zdrowotne. To one uświadomiły mnie jak wiele można zdziałać ruchem i jak ważny jest dla naszego zdrowia psychicznego oraz fizycznego. Zrodziło to we mnie pasję i chęć pomocy innym. Teraz cieszę się nie tylko swoim sukcesem ale również innych.

 

Dodatkowe informacje

Doświadczenie zawodowe

6 lat

Doświadczenie treningowe

7 Lat

Trening grupowy

Tak

Trening z dojazdem do klienta

Nie

Długość treningu

60 min

Cena treningu zawiera

Każdy trening dobierany jest indywidualnie do potrzeb podopiecznego.

Prowadzę treningi

w klubie

Klub

, , , ,

Dzielnica

, , ,

E-mail

twojatrenerkaula@gmail.com

Telefon

+48882954444

Cena od

150 zł

Cena do

200 zł

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Urszula Siekierka”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.