Danuta Krauze

Cześć, jestem Danka i jestem trenerem personalnym. Chętnie pomogę Ci w realizacji Twoich celów. Zapraszam do współpracy!

Wyczyść
SKU: brak Kategoria:

Opis

Jakim jestem trenerem?
Moi podopieczni często opisują mnie jako trenerkę cierpliwą i wyrozumiałą, ale i wymagającą 🙂 Jestem uważna, bardzo angażuję się w treningi i staram się byś wyniósł z nich jak najwięcej. Zależy mi na Twoich rezultatach, ale i zdrowiu. Treningi zawsze dostosowane są do Twoich potrzeb i możliwości. Bliskie jest mi kompleksowe podejście do zdrowia i stale poszerzam swoją wiedzę w różnych dziedzinach. Uczę moich podopiecznych jak trenować, wspieram i motywuję do zmian nawyków, tak żeby zdrowe nawyki stały się częścią ich codziennego życia.

Jak wygląda współpraca?
Oferuję różne formy współpracy – od regularnych spotkań 2-3 razy w tygodniu do rozpisywanie planów treningowych i dietetycznych. Współpracę zawsze rozpoczynam od spotkania – konsultacji, na której wspólnie ustalamy Twoje cele, oczekiwania i możliwości czasowe i finansowe. Za każdym razem przeprowadzam dość szczegółowy wywiad na temat Twoich nawyków, stanu zdrowia, stażu treningowego, a pierwszy trening – lub treningi – służą ocenie Twoich nawyków ruchowych, kondycji, sprawności. Trening zawsze dostosowany jest do Twoich celów i aktualnych potrzeb.

W czym się specjalizuje?
Pracuję z osobami na różnym poziomie zaawansowania i różnymi celami treningowymi. Pomagam osobom chcącym poprawić sylwetkę, nauczyć się efektywnie i bezpiecznie trenować, albo po prostu trenować lepiej. Pracuję z osobami początkującymi, kobietami w ciąży i po porodzie, osobami po kontuzjach, z dolegliwościami bólowymi, nieprawidłową postawą. Jestem trenerem medycznym i funkcjonalnym, a najważniejszym zadaniem jako trenera jest dla mnie nauka moich podopiecznych „instrukcji własnego ciała”.

Moja historia:
Swoją przygodę w zawodzie trenera personalnego zaczęłam dość późno, bo po trzydziestce ? Z wykształcenia jestem psychologiem, a moja pasja do pomagania ludziom i pasja do aktywności fizycznej przerodziła się w pracę, w której się spełniam i która jest dla mnie źródłem ogromnej satysfakcji. Wciąż poszerzam swoją wiedzę i warsztat, żeby móc zaoferować moim podopiecznym usługi na najwyższym poziomie, a ich sukcesy są dla mnie najważniejsze.

Dodatkowe informacje

Cena treningu zawiera:

– trening trwa 60 min
– Trening indywidualny
– Plan treningowy
– Plan dietetyczny

Trening grupowy

Tak

Prowadzę treningi

w klubie lub w domu

Klub

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Danuta Krauze”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.